МЗС радить утриматися від поїздок до гірських районів Індії та Непалу

04.08.2016 23:19 872

МЗСУ України рекомендує громадянам утриматися від відвідин гірських районів Індії та Непалу через триваючі мусонні дощі, які спричинили повені та уже забрали життя кількох десятків людей.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби МЗС України, яке є у розпорядженні Укрінформу.

"У зв'язку з триваючими мусонними дощами, що спричинили повені та зсуви грунту у гірських районах Індії та Непалу, жертвами яких стали вже кілька десятків людей в кожній з цих країн, Посольство України в Республіці Індія рекомендує громадянам України утриматись від відвідин гірських районів Індії (штати Уттаракханд і Хімачал-Прадеш та північно-східні регіони) та Непалу до покращення погодних умов", - зазначається у повідомленні.

У разі перебування у вказаній місцевості, МЗС України рекомендує не віддалятися від маршруту головних автомобільних трас.

У відомстві нагадали, що період мусонів триває щорічно з червня по вересень і під час нього варто уникати подорожей у високогірні райони цих країн.

"У разі потрапляння в надзвичайну ситуацію, загрози життю та здоров’ю громадянам України рекомендується звертатись до Посольства України в Республіці Індія за номерами телефонів: +91-11-2614-60-41, +91-92-0550-71-57 ("гаряча лінія" ПУ) або на цілодобову "гарячу лінію" МЗС України: +38-044-238-16-57", - поінформували в МЗС.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-