Вища рада юстиції відклала справу Царевич на півтора місяці

04.08.2016 17:18 938

Вища рада юстиції відклала розгляд дисциплінарної справи стосовно судді Печерського районного суду міста Києва Оксани Царевич на 15 вересня поточного року.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

"ВРЮ задовольнила клопотання судді Печерського районного суду міста Києва Оксани Царевич та вирішила відкласти розгляд дисциплінарної справи стосовно неї на наступне засідання, яке відбудеться 15 вересня 2016 року", - йдеться у повідомленні.

Як зазначив член ВРЮ Микола Гусак, суддя Царевич звернулась до ВРЮ із клопотанням про перенесення розгляду дисциплінарної справи у зв’язку із перебуванням її на стаціонарному лікуванні та наполягала на особистій участі у засіданні.

Як повідомлялося, висновком дисциплінарної секції від 12 липня 2016 року рекомендовано ВРЮ внести подання Президентові про звільнення Оксани Царевич з посади судді Печерського районного суду міста Києва у зв’язку з порушенням присяги.

До порядку денного засідання ВРЮ питання було включено двічі - 21 липня та 4 серпня 2016 року, в обох випадках розгляд питання було відкладено через хворобу судді.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-