Петренко пообіцяв нові центри безоплатної правової допомоги

13.07.2016 13:25 436

Наступного року кількість точок доступу до системи безоплатної правової допомоги буде збільшено.

Про це заявив міністр юстиції України Павло Петренко під час засідання уряду у середу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Коли рівно рік тому ми відкрили 100 центрів безоплатної правової допомоги і у них почали працювати адвокати і надавати допомогу нашим українцям, було багато скептиків, які розповідали, що це українцям не потрібно. Я вдячний уряду за те, що і в цьому році система була збережена, більше того - на наступний рік ми збільшуємо кількість точок доступу українців до системи безоплатної правової допомоги", - сказав Петренко.

Так, за його словами, лише за цей рік до таких центрів звернулося понад 200 тис. осіб. Зокрема, у них надавали допомогу в оформленні субсидій, вирішували житлово-комунальні питання, надання соціальних виплат тощо.

"Ті люди, які до нас зверталися, - це майже 50% малозабезпечені, 40% - інваліди, майже 9% - ветерани війни та учасники бойових дій. І найбільше питання, яке врегульовувалося у наших центрах - це оформлення земельних ділянок та оформлення виплат сім’ям загиблих. Ще 3% - внутрішньо переміщені особи та діти-сироти, які перебувають під опікою держави", - наголосив міністр.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-