Харківський університет став національним

24.06.2016 19:22 1158

Віднині Харківський університет Повітряних сил України ім. Кожедуба має статус національного.

Про підписання Указу про присвоєння університету статусу національного Президент України Петро Порошенко розповів на урочистостях на військовому аеродромі в Чугуєві під Харковом, присвяченому випуску льотного факультету вишу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Враховуючи виклики, які сьогодні стоять перед державою, якісна підготовка висококваліфікованих офіцерів-льотчиків є надзвичайно важливою. І Харківський університет Повітряних сил справляється з виконанням цього завдання. Сьогоднішній випуск не схожий на попередні - вперше за роки незалежності випускники повністю оволоділи бойовою технікою, пілотуючи гелікоптери Мі-8 і Мі-24, літаки-штурмовики Су-25 і винищувачі МІГ-29. Випускники засвоїли програму підготовки на цих бойових літаках з відповідним нальотом по 43 і 36 годин, а загальний наліт випускників за роки навчання перевищив 206 годин на кожного", - зазначив Порошенко.

За його словами, університет грає провідну роль в історії авіації України.

Указ Президента України №270/2016 "Про надання Харківському університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба статусу національного" розміщено на офіційному інтернет-представництві Глави держави.

Як повідомляв раніше Укрінформ, Харківський університет Повітряних Сил України ім. Кожедуба створений в 1930 році для підготовки військових льотчиків. За ці роки в університеті підготовлено більше ніж 125 тис. офіцерів, серед них - 6 Героїв України, включаючи народного депутата України Надію Савченко. Зараз університет готує фахівців з 15-ти напрямів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-