Генштаб розробив проект указу про демобілізацію

18.06.2016 10:48 1074

Генеральний штаб ЗСУ розробив проект указу Президента України про звільнення військовослужбовців п'ятої черги мобілізації. 

Про це сказав очільник Генштабу Збройних сил України Віктор Муженко, повідомляє прес-служба відомства на своїй сторінці у Facebook

"Генеральним штабом розроблено проект указу Президента України щодо звільнення військовослужбовців п’ятої черги мобілізації в період червень – липень місяців, причому більшість особового складу буде звільнено в липні місяці. Плануємо до кінця липня завершити звільнення військовослужбовців п’ятої черги", - зазначив він.

Муженко пояснив затримку із демобілізацією збільшенням інтенсивності обстрілів і загостренням загальної ситуації на сході України, а також необхідністю підготувати у навчальних центрах військовослужбовців, які уклали контракти, до виконання завдань за призначенням. 

"Відповідно, планується провести звільнення шостої черги мобілізованих військовослужбовців у період серпень-вересень місяць. Все залежатиме від обстановки, яка буде на час прийняття відповідних рішень", - резюмував очільник Генштабу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-