В Ірпені викрили ще одну земельну оборудку

13.10.2016 12:43 1681

Прокуратурою Київської області виявлено черговий факт зловживання службовим становищем посадовцями при передачі земельної ділянки лісового фонду вартістю 1,3 млн грн під забудову.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.   

«Встановлено, що рішенням Ірпінської міської ради у 2015 році комунальному підприємству надано в оренду строком на 25 років земельну ділянку площею 0,5 га для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будівництва. Фактично одразу вказане підприємство передало дану земельну ділянку в суборенду місцевому забудовнику», - йдеться у повідомленні.

Не зважаючи на те, що вказана земельна ділянка відноситься до земель лісогосподарського призначення, а відтак міська рада не наділена повноваженнями щодо розпорядження цими землями, і знаходиться за межами міста, посадовими особами міської ради та управління Держгеокадастру у м. Ірпінь, у порушення вимог Земельного кодексу України, передано в оренду вказану земельну ділянку ще й в обхід процедури проведення аукціону.

Нормативна грошова оцінка вищевказаної земельної ділянки становить майже 1,3 млн грн.

Враховуючи викладені порушення, прокуратурою Київської області зареєстровано кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Одночасно прокуратурою області до суду направлено позов з вимогами про визнання недійсним рішення міської ради, скасування договорів оренди та суборенди, а також повернення земельної ділянки у державну власність.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-