Через Одесу до Китаю намагалися вивезти 500 тонн нелегального лісу

02.09.2016 10:10 1162

Співробітники Одеської митниці ДФСУ, СБУ та прокуратури присікли спробу незаконного вивозу до Китаю близько 500 тонн кругляка сосни через митний пост "Одеса-порт".

Про це повідомили Укрінформу в прес-службі Одеської митниці ДФСУ.

"При перевірці фірми-декларанта було виявлено, що експортер подав для оформлення підроблені документи. Насправді комунальне підприємство Хмельницької області, яке фігурувало в документах компанії-експортера, не надавало компанії товаро-транспортної накладної для вивезення лісу. Вона була підроблена й отримана компанією незаконним шляхом. Маємо всі підстави вважати, що дерева були вирубані незаконно", - зазначили у "Відкритому митному просторі", пославшись на першого заступника очільника Одеської митниці Семена Кривоноса.

20 контейнерів необробленої деревини заблоковано на митниці, за фактом незаконної спроби вивозу лісу-кругляка порушено кримінальне провадження, встановлюється коло осіб, причетних до злочину.

"Ми фіксуємо варварське розграбування природних ресурсів, оскільки вирубаний за підробленими документами ліс без жодних погоджень вивозиться з території України", - прокоментувала ситуацію очільник Одеської митниці Юлія Марушевська.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-