Водії Дніпра побачать стан міських доріг через додаток для смартфону

09.08.2016 03:42 1351

За допомогою додатка Navizor жителі Дніпра зможуть моніторити стан доріг та вулиць, а також побачити план ремонтів на екранах смартфонів.

Про це повідомила радник міністра інфраструктури і транспорту України Яніка Мерило на своїй сторінці у Facebook.

"За допомогою безкоштовної програми Navizor, створеної українським розробником bvlogic, можливо тепер промоніторити стан доріг і вулиць Дніпра, на карті побачити план ремонтів і відстежити результат виконаних дорожніх робіт", - розповіла Мерило.

Це означає, що тепер кожен українець зможе сам оцінити стан дороги через мобільний додаток. Як відзначає мер Дніпра Борис Філатов, запуск програми показав, що практично половина міських доріг у поганому стані.

"Електронна паспортизація дала нам можливість швидко оцінити реальний стан усіх міських доріг і вулиць. Попередній аудит показав, що з 2977 кілометрів міських доріг 40% - у поганому стані, 21% - швидше у поганому і тільки 8% - у дуже хорошому стані", - сказав Філатов.  Він розповів, що на ремонт доріг в місті у 2016 році з місцевого бюджету виділять 650 мільйонів гривень.

"Наступні кроки в планах - з'єднати карту стану доріг з картою запланованих ремонтних робіт і ProZorro, так можна буде побачити увесь цикл - сьогоднішній стан, коли в планах провести ремонт, хто і якими засобами проведе ремонт і проконтролювати проведений ремонт. Також створюватиметься вже детальніше рішення до рівня GIS", - додала Мерило.

Мобільний навігатор Navizor допомагає прокласти маршрут поїздки з урахуванням якості дорожнього покриття. Додаток заздалегідь повідомляє водія про наближення до ділянки з поганою дорогою або допоможе його оминути. Користувач також може сам оцінити якість дороги або подивитися статистику оцінок іншими.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-