Міноборони Польщі на саміті НАТО акцентує увагу на Україні

08.07.2016 08:26 596

Міністр національної оборони Польщі Антоній Мацеревич під час саміту НАТО просить звернути особливу увагу на Україну, наголошуючи на  її геополітичному значенні в Європі та світі.

Про це він заявив під час форуму експертів, який відбувається у Варшаві, передає власний кореспондент Укрінформу в РП.

“ Саміт, як і форум відбуваються в дуже специфічний час і місці. Як НАТО так і ЄС відповідають на виклики, які можуть бути вирішальними для них, будемо сподіватися, що не для їх існування. Нові загрози, пов’язані з російською експансією на сході, особливо  з агресією в Україні, і зростанням проблем міграції і тероризму з півдня, вимагають єдиної і сильної відповіді”,- заявив Мацеревич.

За його словами, потрібно звернути особливу увагу на Україну.

“Вони (українці – ред.) потребують нас, а ми потребуємо їх. Без повернення міжнародного ладу і поваги до фундаментальних норм міжнародного права відновлення миру в Європі не буде можливим”,- підкреслив Мацеревич.

Згодом він наголосив, що Україна відіграє значну роль в геополітиці Європи та світу.

“Вони потребують нашої допомоги, але також і ми потребуємо вільну, незалежну, багату Україну, яка розвивається, але насамперед незалежну Україну”,- заявив Мацеревич.

В п'ятницю у Варшаві відкривається дводенний саміт НАТО.Під час нього учасники зосередяться на загрозах зі сходу та півдня,а також приймуть рішення про розміщення військових підрозділів країн НАТО у Польщі та країнах Балтії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-