
У Запоріжжі публічно вакцинувались чиновники - у приклад іншим
У 7-ій міській лікарні Запоріжжя 8 березня відбулась публічна вакцинація від коронавірусу представників влади та суспільно-активних людей.
08 березня 2021
У 7-ій міській лікарні Запоріжжя 8 березня відбулась публічна вакцинація від коронавірусу представників влади та суспільно-активних людей.
В Україні за минулу добу щеплення від коронавірусу отримали 910 осіб, а загалом від початку вакцинальної кампанії - 17 947 оcіб.
07 березня 2021
За 5 днів у лист очікування на безкоштовну вакцинацію від коронавірусу записалися 155 тис. людей.
Від початку вакцинальної кампанії в Україні щеплено 17 037 оcіб, за минулу добу, 6 березня, першою дозою вакцинували 1 279 осіб.
06 березня 2021
МОЗ України планує оштрафувати компанію-посередника «Лекхім» через зрив термінів доставлення китайської ковід-вакцин Sinovac.
Україні необхідно до кінця року провакцинувати від коронавірусу 30 мільйонів громадян.
Українські урядовці оберуть час і провакцинуються від коронавірусу - такої домовленості досягнуто на нараді з Прем'єр-міністром Денисом Шмигалем.
Міністерство охорони здоров'я опублікувало роз'яснення з приводу того, як саме охочі щепитися проти коронавірусу можуть вакцинуватися.
В Україні за добу 5 березня щеплення проти COVID-19 отримали 3 277 осіб, загалом уже вакциновані 15 758 осіб.
05 березня 2021
На КПВВ, розташованих на адміністративному кордоні з окупованим Кримом, планують проводити вакцинацію від COVID-19.
На Закарпатті - найменша кількість щеплених від COVID-19 з початку кампанії вакцинації в Україні. За тиждень в регіоні встигли імунізуватися всього 244 особи.
У Києві вакцинувалися від коронавірусу 434 медпрацівники та 16 відомих людей.
В лист очікування вакцинації записалося вже майже 128 тисяч осіб.
Міністерство охорони здоров'я планує провакцинувати освітян від коронавірусу до початку нового навчального року.
Україна має підтвердження поставок вакцини від COVID-19 AstraZeneca, NovaVax, Sinovaс, а також вакцин за ініціативою COVAX.
Згідно з інструкцією виробника, протипоказаннями до застосування вакцини Covishield/AstraZeneca є підвищена чутливість до діючої речовини вакцини, лихоманка при супутніх захворюваннях, порушення згортання крові та ослаблений імунітет.
Міністерство охорони здоров'я (МОЗ) розраховує завершити всі етапи плану вакцинації цього календарного року.
Лише в 1,2% вакцинованих від коронавірусу зафіксували реакції на вакцину, вони були незначними.
Щеплення залишковими дозами вакцини проти COVID-19 відбувається у разі відмови людини з першого етапу від вакцинації, у разі, якщо залишаються дози після роботи мобільної бригади, і у разі виявлення протипоказань до вакцинації.
Протягом минулої доби першу дозу вакцини від COVID-19 отримали 2 913 осіб, з початку кампанії вакцинації - 12 481.
На годині запитань до уряду у Верховній Раді міністр охорони здоров'я Максим Степанов доповість про виконання плану вакцинації населення України від коронавірусної хвороби COVID-19.
04 березня 2021
В Україні зафіксовано 126 повідомлень про побічні ефекти від вакцини Covishield, тобто трохи більше 1%.
За темпами проведення вакцинації проти коронавірусної хвороби COVID-19 Україна співмірна з великими країнами Європи на початку кампанії.
Вакцину проти коронавірусу розробки Oxford/AstraZeneca можна використовувати для вакцинації людей, старших 60 років.
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль прогнозує, що вакцина від коронавірусу буде продаватися в комерційних установах за ціною вакцини від грипу.
Міністерство охорони здоров’я планує проводити від 10 до 20 тис. щеплень від COVID-19 на добу, у разі отримання ще однієї партії доз вакцини ця кількість буде збільшуватися.
Заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко заявляє, що не мав несприятливих подій після вакцинації від коронавірусу.
Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків і голова Закарпатської обласної держадміністрації Анатолій Полосков власним прикладом популяризують вакцинацію проти COVID-19.
Міністр охорони здоров’я Максим Степанов назвав інформацію про те, що медики відмовляються вакцинуватися від COVID-19 завезеною в країну вакциною, фейками і міфами.
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль наголосив, що за кожним провакцинованим від COVID-19 одразу закріплюють другу дозу.
Україна уклала угоди про нерозголошення з 6 комапніями-виробниками вакцин від COVID-19.
Проблема утилізації невикористаних вакцин стоїть у всіх країнах. В Україні її долатимуть за допомогою залучення людей з інших етапів вакцинації.
Україна готова пропонувати свій досвід при обговоренні введення паспортів вакцинації проти коронавірусу.
Кабінет Міністрів може прийняти рішення щодо передачі вакцини проти коронавірусу приватним клінікам у разі їхнього надлишку.
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що вакцинуватиметься від коронавірусної хвороби COVID-19 публічно, коли прийде його черга.
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль не виключає внесення змін в етапи проведення вакцинації проти ковіду в частині визначення пріоритетних груп.
На сайті Міністерства охорони здоров'я створено сторінку, на якій зібрані найпоширеніші фейки про вакцинацію від COVID-19.
Цього року в Україні очікують вакцинації 10 млн громадян України.
Станом на 4 березня першу дозу вакцини від COVID-19 отримали 9 568 осіб.
Кабінет Міністрів виділив майже 1,5 млрд грн на оплату роботи медиків, які проводять вакцинацію населення від COVID-19, та 341 млн - на роботу лабораторних центрів МОЗ.
Наказ МОЗ, яким серед іншого забороняється керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров'я розголошувати інформацію про ціну та виробника вакцин від COVID-19, зумовлений вимогами угоди про конфіденційність.
03 березня 2021
У чергу на вакцинацію від COVID-19 через портал і додаток "Дія" та через контактцентр МОЗ вже записалися 100 тисяч українців.
Президент Володимир Зеленський заявив, що в країні є вакцина проти коронавірусної хвороби, і висловив бажання, аби в Україні було більше людей, котрі б хотіли вакцинуватися.
На 2021 рік загальні домовленості щодо постачання вакцин від COVID-19 в Україну сягнули 30 млн доз.
Медична система України готова до третьої хвилі COVID-19.
Станом на 3 березня першу дозу вакцини від COVID-19 отримали 6 888 осіб, за минулу добу вакциновано 1983 людини.
02 березня 2021
Оприлюднено список держав, які першими мають отримати вакцини в рамках глобальної програми COVAX: Україні виділено 1 776 000 доз препарату від AstraZeneca/Oxfor.
Жителі Миколаєва, які відмовлятимуться від щеплення від COVID-19, у разі захворювання на коронавірус, лікуватимуться не за рахунок держави, а за власний кошт.
У Хмельницькій інфекційній лікарні у 40% вакцинованих медпрацівників проявилася реакція на щеплення від коронавірусу, але ускладнень ні в кого не було.
Президент Володимир Зеленський наголошує, що вакцинація від коронавірусу важлива, необхідна та цілком безпечна.
Директор Харківської обласної інфекційної лікарні Павло Нартов і 24 медики цього закладу зробили щеплення вакциною CoviShield, третина працівників відмовилася від вакцинації, оскільки вже перехворіли, решта очікують на вакцину інших виробників.
Національна служба здоров'я оголосила про укладення контрактів з медзакладами за трьома напрямками медичної допомоги: первинної, екстреної та медичної реабілітації.
Заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко вакцинувався проти COVID-19 вакциною Covishield у лікарні в Київській області.
Голова Національної служби здоров’я Андрій Віленський вакцинувався від COVID-19 невикористаною дозою вакцини, яка залишилася після роботи мобільної бригади.
Головний державний санітарний лікар Херсонської області, в.о. генерального директора Херсонського обласного лабораторного центру МОЗ Юрій Ромаскевич зробив щеплення від коронавірусу.
Президент Володимир Зеленський заявив, що незважаючи на вже перенесену хворобу COVID-19, має дуже низький рівень антитіл, та закликав усіх обов’язково робити щеплення.
Жодного випадку важких ускладнень проти COVID-19 у вакцинованих не виявлено.
63% українців, які з 1 березня записалися у лист очікування вакцинації від коронавірусу, мають вік від 21 до 39 років.
Минулої доби щеплення проти COVID-19 отримали ще 50 медиків Київщини. Загалом у регіоні вакцинувались 159 осіб.
Учені Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут ім. І.Сікорського" й Інституту епідеміології та інфекційних хвороб вважають, що темпи вакцинації в Україні занадто низькі, що може призвести до погіршення епідемічної ситуації.