Вакцинація в Україні

08 березня 2021

07 березня 2021

06 березня 2021

05 березня 2021


Головний санлікар назвав чотири протипоказання до щеплення вакциною Covishield

Згідно з інструкцією виробника, протипоказаннями до застосування вакцини Covishield/AstraZeneca є підвищена чутливість до діючої речовини вакцини, лихоманка при супутніх захворюваннях, порушення згортання крові та ослаблений імунітет.


Ляшко пояснив, як відбуваються COVID-щеплення поза чергою

Щеплення залишковими дозами вакцини проти COVID-19 відбувається у разі відмови людини з першого етапу від вакцинації, у разі, якщо залишаються дози після роботи мобільної бригади, і у разі виявлення протипоказань до вакцинації.

04 березня 2021


МОЗ пояснило «засекречення» ціни вакцин та інформації про виробника

Наказ МОЗ, яким серед іншого забороняється керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров'я розголошувати інформацію про ціну та виробника вакцин від COVID-19, зумовлений вимогами угоди про конфіденційність.

03 березня 2021

02 березня 2021


У Харкові директор і 24 медики обласної «інфекційки» зробили COVID-щеплення

Директор Харківської обласної інфекційної лікарні Павло Нартов і 24 медики цього закладу зробили щеплення вакциною CoviShield, третина працівників відмовилася від вакцинації, оскільки вже перехворіли, решта очікують на вакцину інших виробників.


Учені виступають за прискорення вакцинації в Україні

Учені Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут ім. І.Сікорського" й Інституту епідеміології та інфекційних хвороб вважають, що темпи вакцинації в Україні занадто низькі, що може призвести до погіршення епідемічної ситуації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-