Точицький

04 березня 2021


Україна очікує, що ЄС підвищить рівень відносин з країнами «Тріо асоціації» – Точицький

Взаємовідносини ЄС і країн «Тріо асоціації» Східного Партнерства – Україна, Грузії і Молдови потребують уточнення, вони досягли певної критичної стадії, коли реальні досягнення країн-партнерів у політичному та економічному розвитку вже перевищують цілі, що були від початку визначені самим ЄС.

26 лютого 2021

03 лютого 2021


У ЄС підтримують санкції проти телеканалів «пулу Медведчука» - Точицький

Представник України при Європейському Союзі Микола Точицький заявив, що у Європейському Союзі "надзвичайно схвально" поставилися до запровадження Україною санкцій проти телеканалів NewsOne, ZIK та «112 Україна».

22 грудня 2020

21 грудня 2020


Конституційна криза може підірвати досягнення України у реформах та відносинах з ЄС – посол

Резонансне рішення Конституційного Суду позначилося на двосторонніх стосунках між Україною і ЄС і може підірвати досягнення України у ключових внутрішніх реформах, які здійснювалися в рамках такого співробітництва.


Україна та ЄС на Раді асоціації можуть підписати чотири угоди - Точицький

Україна і ЄС під час 7-го засідання Ради асоціації, окрім угод про спільний авіапростір та промисловий «безвіз», можуть підписати Угоду INTERBUS про міжнародні нерегулярні перевезення пасажирів автобусами та розширити правила Конвенції Пан-Євро-Мед. 

30 жовтня 2020


Україна вітає рішення постійних представників ЄС щодо залучення третіх країн до PESCO

Україна вітає рішення послів ЄС щодо залучення третіх країн до оборонних проєктів у рамках програми Постійного структурованого партнерства (PESCO) й прагне у майбутньому долучитись до цієї ініціативи.

01 липня 2020


Точицький закликає ЄС відреагувати на злочинний "конституційний референдум" у Криму

Організація російською владою так званого «конституційного референдуму» в анексованому нею Криму є ще одним міжнародним злочином РФ під час її триваючої агресії проти України, який заслуговує на жорстку реакцію з боку Євросоюзу.

30 червня 2020


Європарламент має відреагувати на "вояж" французьких депутатів до Криму - посол Точицький

Посол України в Бельгії, представник України при ЄС Микола Точицький звернувся до керівництва Європарламенту із закликом засудити незаконний візит французьких євродепутатів до окупованого Криму.

17 червня 2020


Україна розраховує, що саміт Східного партнерства пройде на початку 2021 року

Україна розраховує, що відеоконференція за участю лідерів країн ЄС та країн Східного партнерства, яка відбудеться 18 червня, дозволить розвинути як співпрацю між партнерами і ЄС, так і горизонтальні зв’язки між країнами. Водночас Україна очікує проведення невіртуального саміту Східного партнерства на початку 2021 року.

10 червня 2020

29 квітня 2020


Україна заплатила високу ціну за європейський вибір, і не відступить від нього – Точицький

Україна розраховує протягом наступних 10 років стати членом Євросоюзу, і не відступиться від власного європейського вибору, за який заплатила, і продовжує просто зараз сплачувати величезну ціну.

24 лютого 2020


"Український тиждень" відбудеться у Європарламенті на початку березня

У перший тиждень весни у Європарламенті відбудуться заходи так званого "Українського тижня" за участю провідних європейських політиків та представників євроінституцій, уряду України, дипломатичної, наукової спільноти, громадянського суспільства тощо.

18 грудня 2019

02 грудня 2019


Сущенко подарував свої картини Посольству України у Бельгії

Колишній політв’язень Кремля кореспондент Укрінформу Роман Сущенко на зустрічі з представником України при ЄС Миколою Точицьким подарував українському диппредставництву авторські репродукції картин, написані ним у в’язниці.

08 листопада 2019

23 жовтня 2019


Вирок Асєєву: представник України при ЄС закликає посилити тиск на Росію

Посол України в Королівстві Бельгія, Представник України при ЄС Микола Точицький рішуче засудив вирок, який був винесений у Донецьку українському журналісту Станіславу Асєєву та закликав Євросоюз посилити політичний тиск на Росію для звільнення всіх українських політичних в’язнів.

03 жовтня 2019


Інструкції ЄС щодо віз жителям ОРДЛО роблять токсичним «паспортний» указ Путіна – дипломат

Оприлюднені у четвер Інструкції для консульських установ ЄС щодо порядку оформлення віз громадянам, які проживають в ОРДЛО, зводять нанівець зусилля РФ щодо російської «паспортизації» українців на тимчасово окупованих територіях і роблять «токсичним» відповідний указ президента РФ.

17 липня 2019

04 грудня 2017

22 листопада 2017

17 жовтня 2017

13 вересня 2017

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-