Телеканал "Дождь"

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

10 вересня 2023


Колишній охоронець Путіна втік до Еквадору та засуджує війну проти України

Колишній співробітник Федеральної служби охорони РФ, який охороняв дачу президента Володимира Путіна в окупованому Криму, зумів звільнитися зі служби та виїхати до Еквадору. Він називає Путіна злочинцем і виступає проти війни в Україні.

25 липня 2023

10 січня 2023

04 січня 2023

29 грудня 2022

17 грудня 2022

13 грудня 2022


Міграційна служба Латвії просить від «Дождя» пояснень про співробітників із робочими візами

Глава латвійського Управління у справах громадянства та міграції Майра Розе сказала, що «Дождь» повинен пояснити, чим займатимуться його співробітники, які перебувають у країні з робочими візами, тепер, коли канал позбавлений ліцензії на мовлення.

09 грудня 2022

08 грудня 2022


Українські медійники підтримують рішення Латвії забрати ліцензію у телеканалу «Дождь»

Члени Медіаруху, українські журналісти й медійні неурядові організації підтримують рішення Національної ради з електронних медіа Латвії (Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome) позбавити ліцензії російський телеканал «Дождь».

07 грудня 2022

06 грудня 2022


У Латвії блокуватимуть ефір «Дождя» в YouTube

Латвійська Національна рада з електронних ЗМІ (NEPLP) заявила, що російський опозиційний телеканал в еміграції «Дождь» на території Латвії не зможе продовжити мовлення і в YouTube.

02 грудня 2022


Служба держбезпеки Латвії розпочинає розслідування щодо ефіру телеканалу «Дождь»

Латвійська Служба державної безпеки (VDD) розпочала розслідування у зв'язку зі скандальними заявами, зробленими у програмі новин зареєстрованого в Латвії телеканалу «TV Rain» («Дождь»), які викликають підозри щодо допомоги телеканалу солдатам окупаційних військ росії.

27 жовтня 2022


Посольство України в Латвії висловило незгоду з поширенням пропаганди рф на телеканалі «Дождь»

Посольство України в Латвії висловило категоричну незгоду із пропагандою кремля, що пролунала в ефірі телеканалу «Дождь», зокрема маніпулятивною постановкою на один щабель країни - жертви агресії та країни-агресора, нав’язуванням уявлення про «однакову винуватість та відповідальність обох сторін».

03 березня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-