Танкер "Делфі"

11 листопада 2021

20 жовтня 2021


Суд в Одесі відхилив апеляцію британської компанії щодо танкера Delfi

Південно-західний апеляційний господарський суд залишив чинним рішення Господарського суду Одеської області, який визнав у травні поточного року право власності на танкер-бункерувальник Delfi за Державою Україна.

04 жовтня 2021


Справа танкера Delfi: про підозру повідомили екскомандиру корабля морської охорони

Колишньому командиру корабля морської охорони повідомили про підозру щодо недбалого ставлення до військової служби у зв'язку з подіями, пов'язаними із розливом нафтопродуктів з танкера «Delfi» у листопаді 2019 року біля узбережжя Одеси.

20 липня 2021


Суд поставив крапку у справі танкера Delfi і залишив судно у власності України

Господарський суд розглянув 20 липня апеляційну скаргу на рішення Господарського суду Одеської області про визнання танкера Delfi власністю Держави Україна і ухвалив рішення - закрити провадження, ініційоване компанією Mister Drake PC, що вважає передачу судна Кабміну України незаконним.

08 липня 2021

13 травня 2021


Суд визнав за Україною право власності на аварійний танкер Delfi

Господарський суд Одеської області задовольнив позов Держави Україна в особі Кабміну до компанії Mister Drake PC про визнання права власності на танкер-бункерувальник "Delfi", наслідки аварії якого біля узбережжя Одеси компанія не зуміла своєчасно ліквідувати.

03 лютого 2021


Одеський суд взявся за позов Кабміну до власника танкера Delfi

У середу, 3 лютого, відбулось підготовче засідання Господарського суду Одеської області за позовом Держави Україна в особі Кабміну до компанії Mister Drake PC про визнання права власності на танкер Delfi, наслідки аварії якого компанія не зуміла своєчасно ліквідувати.

21 вересня 2020

12 вересня 2020


Місцева влада виявилася нездатною впоратися з ситуацією навколо танкера Delfi - Зеленський

Протягом восьми місяців власники судна Delfi не прибирали затонулий танкер з пляжу Одеси й не давали державі можливості виконати відповідні роботи. А місцева влада виявилася нездатною впоратися з ситуацією.

11 вересня 2020

10 вересня 2020


Танкер Delfi завели до нафтогавані Чорноморська

Аварійний танкер Delfi, який сьогодні вночі зняли з мілини на узбережжі Одеси, близько 14-ї години прибув в супроводі плавкрана "Атлас-4" та буксирів "Топаз" і "Діамант" до нафтогавані порту Чорноморськ.

09 вересня 2020

08 вересня 2020


Танкер Delfi готують до буксирування - чистять від мулу і сміття

Фахівці компанії "Краншип" виконали два етапи погодженого плану зняття з мілини аварійного танкера Delfi та видалення його з пляжної зони Одеси. Кормова частина судна вже на плаву, корпус очищують від мулу та сміття перед буксируванням до порту Чорноморськ.

07 вересня 2020


“Порятунок” танкера Delfi знову відклали через пробоїну в корпусі

Фахівці компанії "Краншип" відклали підняття з мілини і видалення з пляжної зони Одеси аварійного танкера Delfi через виявлену 6 вересня пробоїну в кормовій частині корпуса. Наразі тривають роботи з герметизації судна, після чого його відбуксирують до порту Чорноморськ.

04 вересня 2020

03 вересня 2020


Суд наклав арешт на танкер Delfi

Суд на Одещині розглянув позов ДП «Адміністрація морських портів України» до власника танкера Delfi і частково задовольнив клопотання щодо арешту судна компанії Mister Drake PC в якості забезпечення позовних вимог.

01 вересня 2020

27 серпня 2020

26 серпня 2020


Правий борт танкера Delfi обстежують водолази

Після постановки танкера Delfi на рівний кіль водолази обстежують правий борт судна, яким воно лягло на мілину внаслідок аварії в листопаді 2019 року. Отримавши висновки фахівців, можна буде вирішувати, як прибрати танкер з акваторії пляжу. 


Буксири почали вирівнювати танкер Delfi

Фахівці компанії "Краншип", які протягом останніх тижнів герметизували танки, сухий трюм і відкачували воду та пісок з танкера Delfi, розпочали 26 серпня пробну операцію викренювання аварійного судна з тим, щоб поставити його на рівний кіль.

22 серпня 2020


Аварія в Одесі: з відсіків Delfi готуються відкачувати воду

У пляжній зоні Одеси фахівці компанії "Краншип" здійснюють герметизацію сухого трюму танкера Delfi та завершують монтаж і перевірку роботи системи стисненого повітря, щоб розпочати відкачування води з танків і заповнення їх повітрям.

21 серпня 2020


На танкері Delfi завершили герметизацію сухого трюму

На узбережжі Одеси фахівці ТОВ "Краншип" продовжують роботу з підготовки Delfi для підняття з мілини. Уже завершено герметизацію сухого трюму, триває герметизація валопроводів лівого і правого борту, монтаж системи стисненого повітря і пробне продування танка №14 тощо.

20 серпня 2020

16 серпня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-