Справа Веджіє Кашка

14 лютого 2020

РФ не хоче відкривати справу через смерть Веджіє Кашка - "суд" у Криму завернув скаргу

Підконтрольний РФ "суд" у Криму не задовольнив скаргу адвоката Миколи Полозова на відмову слідчого Слідчого комітету Росії порушити кримінальну справу за фактом смерті ветерана кримськотатарського руху Веджіє Кашка.

31 січня 2020

Полозов через суд домагатиметься розслідування смерті Веджіє Кашка

В окупованому Криму слідчий відмовив у задоволенні скарги адвоката Миколи Полозова на постанову про відмову в порушенні кримінальної справи за матеріалами перевірки загибелі 83-річної кримської татарки Веджіє Кашка під час її затримання російськими силовиками в Сімферополі.

13 грудня 2019

Полозов оскаржив відмову від порушення справи за фактом загибелі Веджіє Кашка

Адвокат Микола Полозов подав скаргу до російського Слідчого комітету на постанову про відмову в порушенні кримінальної справи за фактом загибелі ветерана кримськотатарського національного руху Веджіє Кашка.

29 жовтня 2019

27 жовтня 2019

26 вересня 2019

24 травня 2019

27 квітня 2019

18 квітня 2019

"Справа Веджіє Кашка": у МЗС відреагували на вироки кримського "суду"

Міністерство закордонних справ України висловило протест у зв’язку із неправомірним засудженням в окупованому Криму фігурантів сфабрикованої «справи Веджіє Кашка» Руслана Трубача, Бекіра Дегерменджи, Казима Аметова та Асана Чапуха.

17 квітня 2019

12 квітня 2019

04 квітня 2019

Фігуранти "справи Веджіє Кашка" не визнали провини, "суд" переходить до дебатів

У Криму відбулося засідання контрольованого окупаційною владою суду у "справі Веджіє Кашка", в ході якого всі фігуранти справи - Бекір Дегерменджи, Руслан Трубач, Казім Аметов і Асан Чапух заявили, що не визнають себе винними в інкримінованому їм "вимаганні грошей" у Юсуфа Айтана. 

02 квітня 2019

"Справа Веджіє Кашка": свідки захисту розповіли нові подробиці

У вівторок в окупованому Криму на засіданні у "справі Веджіє Кашка" були допитані свідки захисту, які розповіли, що так званий потерпілий Юсуф Айтан і раніше неодноразово позичав гроші у людей, "забуваючи" їх повертати.

26 березня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-