Рада НАТО-Україна

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

17 січня 2024


Рада Україна-НАТО у Брюсселі відбулася без участі Залужного

Перша зустріч Ради Україна-НАТО на рівні керівників оборонних відомств відбулася без навіть віртуальної участі головнокомандувача ЗСУ генерала Валерія Залужного, натомість у зустрічі взяв участь Військовий представник України при НАТО.

10 січня 2024


Допомога українській ППО: в рамках Ради Україна-НАТО створили робочу групу

Під час сьогоднішньої надзвичайної Ради Україна-НАТО в Брюсселі союзники відзначили високу ефективність системи протиповітряної оборони України та висловили намір надалі її підтримувати, включаючи поставки засобів ППО та відповідних боєприпасів.

29 листопада 2023


Кулеба в Брюсселі відповів політикам, які радять поступитися територіями в обмін на мир з РФ

Якщо хтось з політиків радить Україні зробити поступки у контролі над територіями в обмін на мир з Росією, мають зробити спочатку таке із власними країнами – позбавитися своїх територій та людей, - і в такому випадку Україна реагуватиме на їхні дії.

27 листопада 2023


НАТО підтвердить непохитну підтримку України на зустрічах у Брюсселі - Держдеп

Зустрічі глав дипломатичних відомств країн НАТО у Брюсселі, а також засідання Ради НАТО – Україна цього тижня, в яких візьме участь держсекретар США Ентоні Блінкен, підтвердять міцну відданість Альянсу подальшій підтримці України.

27 вересня 2023


Структура і робочий план Ради Україна-НАТО мають бути створені до кінця року - посол Галібаренко

Київ і Північноатлантичний альянс працюють над тим, щоб до кінця року визначити параметри та спланувати роботу новоствореної Ради Україна-НАТО на виконання рішень Вільнюського саміту.

14 вересня 2023

01 серпня 2023

26 липня 2023


Ракетними ударами по українських містах Росія прагне перехопити інформаційний порядок денний - ОП

Ракетними ударами по українських містах Росія прагне перехопити інформаційний порядок денний і психологічно налаштувати партнерів України, що українцям не вистачить ресурсу протистояти РФ.


Веніславський: Чергова ракетна атака Росії могла бути приурочена до Ради Україна-НАТО

Черговою масованою ракетною атакою Російська Федерація намагалася показати, що продовжуватиме перешкоджати зближенню України з НАТО, або ж «привітала» командувача Сухопутних сил ЗСУ Олександра Сирського з 58-річчям.


Зеленський: Рада Україна - НАТО показала себе ефективним механізмом кризових консультацій

Президент Володимир Зеленський подякував Північноатлантичному Союзу за засудження порушення Росією домовленостей щодо Чорноморської зернової ініціативи та підкреслив, що Рада Україна-НАТО вже стала ефективним механізмом кризових консультацій.

25 липня 2023


На Раді Україна-НАТО Анкара може заявити, що сама розбереться із «зерновою угодою» - експерт

Президент Центру глобалістики «Стратегія ХХІ» Михайло Гончар прогнозує, що на засіданні Ради Україна-НАТО 26 липня не буде радикальних рішень щодо транспортування українського зерна через Чорне море через особливу позицію Туреччини в Альянсі і Чорноморському регіоні.

24 липня 2023


Держава має сформувати своє бачення Ради Україна-НАТО до осені - експерт

Україна до осені має сформувати своє бачення щодо принципів функціонування Ради Україна-НАТО і модернізованої Річної національної програми співробітництва Україна-НАТО, аби мати час краще підготуватися до Вашингтонського саміту Альянсу.

23 липня 2023

22 липня 2023

17 липня 2023

14 липня 2023

12 липня 2023


Раду НАТО-Україна не зможуть блокувати її учасники або члени Альянсу – генсек

Новостворена Рада НАТО-Україна є потужним політичним інструментом, де всі учасники виступають з рівних позицій, і робота якого не може блокуватися окремими її учасниками або країнами-членами Альянсу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-