Пожежа в Токіо Стар

16 лютого 2021

21 серпня 2020

18 липня 2020


Пожежа в Одесі: співвласника готелю "Токіо Стар" відправили у СІЗО

Київський райсуд Одеси задовольнив клопотання прокуратури про обрання запобіжного заходу співвласнику будівлі готелю «Токіо Стар» Сергію Дурачу, якому у вересні 2019 року правоохоронці заочно оголосили підозру в порушенні правил протипожежної безпеки, що призвело до пожежі та смерті 9 постояльців готелю.

16 липня 2020

24 червня 2020


Пожежа в Одесі: суд не продовжив домашній арешт співвласнику "Токіо стар"

Київський райсуд Одеси розглянув клопотання прокуратури й адвокатів співвласника готелю "Токіо Стар", який згорів, Вадима Чорного, і відмовився продовжити йому запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

27 листопада 2019


Суд звільнив під домашній арешт співвласника готелю "Токіо Стар"

Апеляційний суд Одеської області задовольнив клопотання адвокатів співвласника готелю "Токіо Стар", в якому у ніч на 17 серпня під час пожежі загинули дев'ятеро пожильців, і відпустив його з СІЗО під цілодобовий домашній арешт.

15 жовтня 2019

11 жовтня 2019


Суд звільнив з-під варти ексадміністратора готелю «Токіо Стар»

Київський райсуд Одеси задовольнив увечері 11 жовтня клопотання слідчого, погоджене з прокурором, про зміну запобіжного заходу підсудній Ірині Паровик, якій інкримінують порушення правил пожежної безпеки в готелі "Токіо Стар" - випустив підоозрювану у скоєнні злочину під домашній арешт.

03 жовтня 2019


Пожежа в Одесі: адміністратора "Токіо Стар" можуть випустити з-під варти

Прокуратура на наступному засіданні суду не наполягатиме на триманні під вартою колишнього старшого адміністратора готелю "Токіо Стар" Ірини Паровик, яка вже дала свідчення і взяла участь в інших слідчих діях.

26 вересня 2019


Пожежа у “Токіо Стар”: одеський суд залишив адміністратора готелю у СІЗО

Одеський апеляційний суд розглянув і відхилив 26 вересня клопотання про зміну запобіжного заходу старшого адміністратора готелю «Токіо Стар» Ірини Паровик, якій прокуратура інкримінує провину за порушення правил пожежної безпеки, що спричинило тяжкі наслідки.

13 вересня 2019

11 вересня 2019


Дочка загиблої в "Токіо Стар" австралійки вимагає $1 мільйон компенсації

Дочка загиблої Стелли Сойфер, 73-річної громадянки Австралійського Союзу, що перебувала 17 серпня в одеському готелі "Токіо Стар" і загинула внаслідок нічної пожежі, вимагає стягнення через суд з винуватців пожежі моральної компенсації в розмірі 1 мільйон доларів (25 мільйонів 131 тисячі гривень) та компенсації матеріальної шкоди в розмірі 628 тисяч гривень.


На Одещині ДСНС перевірила понад двісті готелів після пожежі в "Токіо Стар"

Після пожежі в "Токіо Стар", ДСНС в Одеській області провела понад двісті позапланових перевірок готелів, закладів відпочинку та оздоровлення. За результатами складено 78 адмінпротоколів про порушення протипожежної безпеки.

02 вересня 2019

29 серпня 2019

27 серпня 2019


Одеський суд розглядає апеляцію власника "Токіо Стар" на арешт

Апеляційний суд Одеської області завтра продовжить розгляд апеляційної скарги власника готелю "Токіо Стар" Вадима Чорного, який просить визнати неправомірним 60-добовий арешт за порушення правил пожежної безпеки, що спричинило загибель дев'яти людей.

21 серпня 2019

20 серпня 2019


Пожежа в "Токіо Стар": суд обирає запобіжний захід власнику готелю

Київський райсуд Одеси продовжив 20 серпня розгляд клопотання слідчого та облпрокуратури стосовно обрання запобіжного заходу власнику готелю "Токіо Стар", де під час пожежі загинуло 9 людей, Вадиму Чорному.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-