Матернова

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

22 травня 2024


Посли США та Євросоюзу зустрілися з представниками НКРЕКП

Посол США в Україні Бріджит Брінк і голова представництва ЄС в Україні Катерина Матернова зустрілися з представниками Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

22 квітня 2024


В Україні відкрили центр інтегрованого управління кордонами з ЄС

На базі Ситуаційного центру Міністерства внутрішніх справ відкрито Координаційний центр інтегрованого управління кордонами, створення якого є одним із ключових критеріїв вступу України до Європейського Союзу.

05 лютого 2024


Ukraine Facility, інвестиції та підтримка бізнесу: глава Мінекономіки зустрілася з послом ЄС

Перший віцепрем’єр-міністр України - міністр економіки Юлія Свириденко обговорила з послом ЄС в Україні Катаріною Матерновою план України у межах Ukraine Facility, залучення інвестицій, підтримки малого та середнього бізнесу, експорту.

02 лютого 2024

01 лютого 2024


Матернова: Допомога у €50 мільярдів - результат надзусиль Євросоюзу для України

Рішення всіх 27 лідерів Європейського Союзу підтримати програму фінансування України Ukraine Facility, яка передбачає 50 мільярдів євро фінансової допомоги протягом чотирьох років, стало результатом надзусиль в інтересах України.

30 січня 2024

10 листопада 2023


Матернова: Сподіваюся на освітянську роль медіа у просуванні України до членства в ЄС

Посол ЄС в Україні Катаріна Матернова висловила сподівання, що українські ЗМІ відіграватимуть «просвітницьку» роль у роз’ясненні для населення України процесу просування до членства в Євросоюзі.

09 листопада 2023

08 листопада 2023

29 вересня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-