Kyiv Stratcom Forum 2021

08 грудня 2021


Цибульська закликала чиновників не плутати стратегічні комунікації з особистим піаром

В Україні ще не сформоване розуміння важливості стратегічних комунікацій для держави в боротьбі з дезінформацією, адже досі існує думка, що такі комунікації є засобом просування тих чи інших державних осіб.


Керівник Центру інформбезпеки: Стратегічні комунікації - важливий елемент національної безпеки

Стратегічні комунікації є основним інструментом протидії гібридним загрозам. Адже зовнішня агресія не завжди має військовий характер, а часто є економічною, інформаційною чи культурною.


Експерт з ЄС назвав наратив, який використовується для підриву демократії в Україні

Основний дезінформаційний наратив, який використовується для підриву демократії в Україні, - це заяви про втрату державного суверенітету через буцімто зовнішнє управління з боку міжнародних партнерів.


Міжнародний форум зі стратегічних комунікацій в Україні. День другий

У столиці відбувається другий день міжнародного Kyiv Stratcom Forum 2021. Мета форуму - обмін та вдосконалення підходів до стратегічних комунікацій та формування стійкості на державному рівні в Україні та країнах-партнерах з НАТО у Східній Європі.

07 грудня 2021


Драйвером хвилі пропаганди про можливе вторгнення в Україну є офіційні сайти РФ – експерт

Нинішня хвиля кремлівської пропаганди в контексті можливого вторгнення військ РФ на територію України сильніша, ніж була навесні, і головним її драйвером виступають російські офіційні сайти.


Найбільше фейків в Україні розганяють через соцмережі – посол ЄС

Маніпуляції як частина інформаційної війни можуть призводити до масштабних провокацій. Україна щодня бореться з такими загрозами і показує велику зацікавленість у розбудові стійкості до дезінформації органів влади.


США вітають активізацію співпраці між українською владою та громадянським суспільством

Сполучені Штати Америки вітають активізацію співпраці між державними установами України та громадянським суспільством, і, зокрема, поступом нещодавно створеного Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.


Росія розганяє в соцмережах антиукраїнську пропаганду, як у 2014 році - Квін

Протягом останніх тижнів Росія активізувала дезінформаційну кампанію проти України в традиційних та соціальних медіа до рівня, який востаннє спостерігався в 2014 році перед вторгненням РФ в Україну.


Міжнародний форум зі стратегічних комунікацій в Україні. День перший

У столиці 7-8 грудня проходить міжнародний форум Kyiv Stratcom Forum 2021, метою якого є обмін та вдосконалення підходів до стратегічних комунікацій та формування стійкості на державному рівні в Україні та країнах-партнерах з НАТО у Східній Європі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-