Кримські диверсанти

16 серпня 2019

“Справа українських диверсантів”: Лимешка в російській колонії відвідав консул

Виконуючий обов'язки генерального консула України в Ростові-на-Дону Тарас Малишевський відвідав фігуранта «справи українських диверсантів» Геннадія Лимешка в колонії Ставропольського краю.

15 серпня 2019

07 серпня 2019

Панову у колонії РФ відмовилися надавати меддопомогу

Українському політв'язню Євгену Панов, засудженому Росією за нібито підготовку диверсій в окупованому Криму, відмовились надавати медичну допомогу в російській колонії, попри скарги на головні болі, зуби, спину та суглоби.

16 липня 2019

В "українського диверсанта" Захтея погіршилося здоров'я

За час перебування в колонії №1 окупованого Сімферополя у засудженого за сфабрикованою справою "українських диверсантів” Андрія Захтея до хронічних захворювань додалися проблеми зі спиною, набряки суглобів пальців. Погіршився і його моральний стан.

06 червня 2019

15 квітня 2019

04 квітня 2019

МЗС про вирок “диверсантам”: Окупанти фабрикують справи для залякування кримчан

Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв’язку з неправомірним рішенням окупаційного «суду» у Севастополі про засудження громадян України Володимира Дудки та Олексія Бессарабова до 14 років позбавлення волі за відверто сфабрикованими обвинуваченнями.

02 квітня 2019

20 березня 2019

Український "диверсант" відмовився свідчити проти фігуранта "справи Хізб ут-Тахрір"

На судовому засіданні у справі сімферопольської групи "справи Хізб ут-Тахрір", що проходило напередодні в Ростові-на-Дону, суд намагався схилити до свідчень проти Тимура Абдуллаєва одного з фігурантів "справи українських диверсантів" Олексія Бессарабова.

11 березня 2019

04 березня 2019

Денісова просить надати меддопомогу фігуранту "справи українських диверсантів"

Людмила Денісова просить російського омбудсмена забезпечити термінове надання кваліфікованої медичної допомоги фігуранту "справи українських диверсантів" Володимиру Дудці, якого незаконно утримують в СІЗО в окупованому Сімферополі.

02 березня 2019

Український консул відвідав у колоніях РФ фігурантів «справи українських диверсантів»

Виконуючий обов'язки генерального консула України у Ростові-на-Дону Тарас Малишевський відвідав фігурантів «справи українських диверсантів» Володимира Присича і Геннадія Лимешка у російських колоніях.

27 лютого 2019

04 грудня 2018

"Суд" по справі "українських диверсантів" у Криму призначено на четвер

Сторона звинувачення російської окупаційної влади в Криму закінчила надавати зібрані "докази" у справі Володимира Дудки і Олексія Бессарабава, наступне засідання "суду" призначене на четвер, 6 грудня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-