
Справу щодо катастрофи АН-26 розглядатиме Чугуївський міський суд Харківщини
Кримінальне провадження щодо авіакатастрофи АН-26 біля м. Чугуєва розглядатиме Чугуївський міський суд Харківської області.
01 лютого 2022
Кримінальне провадження щодо авіакатастрофи АН-26 біля м. Чугуєва розглядатиме Чугуївський міський суд Харківської області.
28 січня 2022
Чугуївський міський суд Харківської області відклав слухання у справі про катастрофу літака Ан-26, що сталася у вересні 2020 року. Засідання суду тривало 5 хвилин.
15 січня 2022
До Чугуївського міського суду Харківської області скеровано обвинувальний акт стосовно шістьох колишніх військових посадовців у справі про катастрофу літака Ан-26 під Чугуєвом у вересні 2020 року.
25 вересня 2021
На Харківщині неподалік Чугуєва вранці у суботу пройшли жалобні заходи до роковин падіння літака Ан-26Ш із курсантами та офіцерами на борту.
Захист колишнього командувача Повітряних сил ЗСУ затягує передачу до суду справи про катастрофу літака Ан-26 під Чугуєвом Харківської області.
04 липня 2021
Унаслідок катастрофи військового літака на півдні Філіппін загинули щонайменше 45 людей.
13 травня 2021
Незаконний дозвіл на зльоти в конвеєрний спосіб став основною причиною катастрофи літака Ан-26 в Чугуєві Харківської області 25 вересня 2020 року, внаслідок чого загинули 26 військовослужбовців.
06 травня 2021
Завершено досудове розслідування катастрофи літака Ан-26 в Чугуєві Харківської області 25 вересня 2020 року, внаслідок якої загинули 26 військовослужбовців.
30 квітня 2021
У справі про катастрофу учбового літака Ан-26Ш в Чугуєві повідомили про підозру ще трьом особам.
25 березня 2021
Колишньому командиру військової частини в Чугуєві В'ячеславу Глазунову, підозрюваного в справі про авіакатастрофу Ан-26, змінили запобіжний захід з тримання під вартою на домашній арешт.
15 березня 2021
Відсторонений після катастрофи Ан-26 начальник Харківського національного університету Повітряних сил ім. Кожедуба генерал-майор Олександр Турінський оскаржує в суді наказ Міноборони.
03 березня 2021
Державне бюро розслідувань завершить слідство у справі катастрофи Ан-26 під Чугуєвим наприкінці квітня поточного року.
19 лютого 2021
На Харківщині вперше після авіакатастрофи, в якій загинули 26 офіцерів та курсантів, відновили польоти на літаку Ан-26.
15 лютого 2021
Термін досудового слідства у справі про катастрофу Ан-26 на Харківщині, в якій загинули 26 осіб, продовжили до 18 березня через неготовність кількох експертиз.
25 грудня 2020
Військовослужбовці навчальної авіаційної бригади у м. Чугуїв на Харківщині звернулися з відкритою заявою до слідчих органів та до Київського апеляційного суду з проханням змінити запобіжні заходи двом підозрюваним у справі про падіння Ан-26 із курсантами на борту.
23 грудня 2020
Печерський суд Києва відпустив під особисте зобов'язання командувача Повітряних сил ЗСУ Сергія Дроздова у справі про катастрофу Ан-26, унаслідок якої загинули 26 військових.
22 грудня 2020
Печерський районний суд м. Києва обрав начальнику військової частини на Харківщині, де розбився навчальний літак Ан-26, запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб.
18 грудня 2020
Президент Володимир Зеленський запевнив, що справу із розслідуванням причин авіакатастрофи літака Ан-26 на Харківщині зам'яти не вдасться, адже слідство суттєво просунулося вперед.
Досудове розслідування встановило, що безпосередньою причиною катастрофи літака Ан-26 у Харківській області ввечері 25 вересня була сукупність помилкових рішень і дій командира за відсутності контролю з боку керівництва управління польотами.
ДБР оголосило підозри у справі щодо катастрофи військового літака Ан-26 на Харківщині, яка сталася 25 вересня.
06 грудня 2020
Віцепрем’єр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський припустив, що найближчим часом будуть сформовані висновки правоохоронців стосовно катастрофи Ан-26, у якій загинули понад 20 людей.
03 листопада 2020
На місці катастрофи Ан-26 у Чугуївському районі на Харківщині пройшла панахида до 40 днів від загибелі курсантів і офіцерів.
28 жовтня 2020
Напрацювання урядової комісії з розслідування катастрофи АН-26Ш у Чугуєві будуть направлені до правоохоронних оранів, а потім до суду для встановлення винних.
Урядова комісія з розслідування катастрофи літака Ан-26Ш у Чугуєві завершила свою роботу і встановила причини трагедії – катастрофа сталась внаслідок збігу небезпечних факторів.
Урядова комісія напрацювала низку пропозицій з метою недопущення у майбутньому катастроф, таких як сталася у вересні з літаком Ан-26Ш у Харківській області.
Кабінет міністрів у середу на черговому засіданні ознайомиться з результатами розслідування причин катастрофи літака Ан-26Ш, яка сталася 25 вересня 2020 р. у Харківській області.
23 жовтня 2020
Начальника Харківського національного університету Повітряних сил Олександра Турінського усунуто від виконання службових обов’язків до остаточного встановлення причин катастрофи літака Ан-26Ш.
Урядова комісія з технічного розслідування катастрофи літака АН-26Ш у Чугуєві свою роботу майже завершила і готова відзвітувати на наступному засіданні Уряду.
21 жовтня 2020
Сімох членів екіпажу військового літака Ан-26Ш, який 25 вересня зазнав катастрофи неподалік Чугуєва, посмертно нагородили медалями «За зразкову службу Україні».
20 жовтня 2020
У Сухопутних військах Збройних сил України виплатили одноразову грошову допомогу родинам курсантів, які загинули внаслідок катастрофи літака Ан-26Ш у Харківській області.