Інвестфорум у Маріуполі

30 жовтня 2019

29 жовтня 2019


Україна і Світовий банк запустили Фонд міжнародної підтримки реінтеграції Донбасу

Президент України Володимир Зеленський оголосив про створення спільно зі Світовим банком Фонду міжнародної партнерської підтримки для відновлення та майбутньої реінтеграції Донбасу.


Гончарук і віцепрезидент ЄБРР підписали меморандум про кредити на ремонт доріг

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук на полях Міжнародного інвестфоруму RE: THINK. Invest in Ukraine підписав із віцепрезидентом ЄБРР Аланом Пію Меморандум щодо програми фінансування регіональних доріг.


Кроки України з реінтеграції Донбасу потребують міжнародної підтримки - Тейлор

Міжнародна спільнота має підтримати і санкційно, і політично іноді непопулярні, але необхідні кроки чинної влади України, спрямовані на досягнення миру і реінтеграцію населення окупованої частини Донбасу.


Імпічмент Трампа: українські чиновники не свідчитимуть у Конгресі - Пристайко

Представники української влади не мають наміру давати свідчення в Конгресі Сполучених Штатів Америки у справі про імпічмент президента США Дональда Трампа, оскільки Україна не має до цього жодного стосунку.


Зеленський вірить, що винні у вбивстві Шеремета і Гандзюк будуть покарані

Президент України Володимир Зеленський сподівається, що резонансні убивства журналіста Павла Шеремета, радниці мера Херсона Катерини Гандзюк та інших громадських активістів будуть належним чином чином розслідувані, а винні - покарані.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-