Фільм "Дау"

03 лютого 2021

05 травня 2020

24 квітня 2020


Комітет Ради попросить правоохоронців з’ясувати, як знімали кадри насилля у фільмі "Дау"

Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики звернеться до правоохоронних органів щодо перевірки фактів залучення малолітніх дітей до зйомок кадрів насилля у фільмі Іллі Хржановського "ДАУ. Дегенерація".


В Харкові допитали директора дитбудинку, немовлят з якого знімали у фільмі "Дау"

У Харкові, у зв’язку з відкриттям кримінальних проваджень за фактами можливих катувань, допитали директора обласного будинку дитини №3, вихованців якого 10 років тому задіяли в зйомках фільму Іллі Хржановського «Дау».

23 квітня 2020


Режисер “Дау” заявляє, що діти під час зйомок плакали не від болю

Російський режисер Ілля Хржановський, якого звинувачують у можливому жорстокому поводженні з дітьми під час зйомок фільму «Дау» в Харкові, заявив, що ніяких дослідів над дітьми не проводили, а їх плач - природна реакція на навколишній світ

22 квітня 2020


Дітей не треба вдруге травмувати – Денісова про слідство щодо фільму "Дау"

У процесі розслідування у справі використання малолітніх дітей в зйомках фільму "ДАУ. Дегенерація", що містять ознаки насильства та їх незаконної експлуатації, діти не мають вдруге піддаватися психологічному травмуванню.


Фільм "Дау": у Центрі Голокосту "Бабин Яр" заступилися за Хржановського

У БФ Меморіальний центр Голокосту "Бабин Яр" звинувачення на адресу їхнього художнього керівника, режисера фільму "Дау" Іллі Хржановського вважають суб’єктивними та емоційними й просять дочекатися висновків від правоохоронців – чи дійсно щодо дітей під час зйомок у Харкові були якісь неправомірні дії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-