Апакан

23 квітня 2019

На Донбасі за два роки від мін загинули понад півсотні цивільних - голова місії ОБСЄ

Голова Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні (СММ) Ертурул Апакан у вівторок вшанував пам'ять фельдшера СММ Джозефа Стоуна, який загинув два роки тому в непідконтрольному урядові районі поблизу Пришиба Луганської області.

30 березня 2019

Мандат місії ОБСЄ в Україні продовжили ще на рік

Діючий голова ОБСЄ та міністр закордонних та європейських справ Словаччини Мирослав Лайчак привітав рішення Постійної ради ОБСЄ продовжити мандат Спеціальної моніторингової місії в Україні (СММ) ще на один рік.

30 листопада 2018

26 квітня 2018

Людську вартість конфлікту на Донбасі не можна виміряти лише жертвами – ОБСЄ

Глава Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Ертугрул Апакан заявив про пріоритетність гарантування безпеки цивільних осіб, які проживають у зоні конфлікту на сході України, а також спостерігачів СММ.

23 грудня 2017

Апакан розповів, чого чекає ОБСЄ від "новорічного" перемир'я

Голова Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Ертурул Апакан заявляє, що досягнута Тристоронньою контактною групою домовленість про перемир'я може посприяти всеосяжному і сталому припиненню вогню на Донбасі.

21 вересня 2017

23 серпня 2017

Апакан наполягає на застосуванні суворих заходів до порушників перемир'я

Голова Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні Ертугрул Апакан наполягає на доведенні до відома всіх військових підрозділів про початок перемир'я з нагоди нового навчального року, і про те, що його порушники будуть суворо покарані.

12 травня 2017

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-