Search

21 березня 2023


З полону терористів в Африці визволили американського волонтера і французького журналіста

Джо Байден висловив вдячність усім, хто доклав зусиль для визволення з шестирічного полону терористів у Західній Африці громадянина США, який працював там у гуманітарній організації.


Байден підписав закон про розсекречення даних щодо походження COVID-19

Президент США підписав закон S.619, «Щодо походження COVID-19», який передбачає розсекречення інформації про те, звідки з’явився цей вірус, у тому числі про ймовірну причетність до пандемії інституту вірусології в китайському Ухані.


Більшість мобілізованих росіян втекла б з передової, якби не загороджувальні загони - розвідка

У рф триває прихована мобілізація у зв’язку з провалами на фронті в Україні. Водночас моральний стан російських військових є вкрай низьким - якби не загороджувальні загони, більшість мобілізованих уже втекла б з поля бою.

20 березня 2023


МКІП готує відповіді на запити УПЦ (МП)

Міністерство культури та інформаційної політики планує цього тижня віддати відповідь на запит представників УПЦ МП про результати роботи Міжвідомчої робочої групи.


Парламент Франції провалив два голосування за недовіру уряду

Парламент Франції провалив у понеділок дві спроби висловлення вотуму недовіри уряду президента Еммануеля Макрона, відкривши шлях для реалізації його вкрай непопулярної пенсійної реформи та викликавши нові протести в Парижі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-