Безпечність і якість: виробники морозива отримали покрокові інструкції

Безпечність і якість: виробники морозива отримали покрокові інструкції

Укрінформ
У Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства затвердили Настанови для операторів ринку харчових продуктів, в управлінні яких перебувають потужності з виробництва та обігу морозива. 

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

"Відповідний наказ № 546 було затверджено 16 березня 2021 року. Документ розроблено у співпраці з Асоціацією українських виробників "Морозиво і заморожені продукти", - йдеться у повідомленні.

Настанови покликані роз’яснити виробникам морозива як виконувати вимоги законодавства України з безпечності та окремих показників якості харчових продуктів.

Читайте також: У Вінниці виробляють дієтичні макарони

Виробники морозива отримали покрокові інструкції з конкретними прикладами та зразками документів які стосуються вимог до планування, стану приміщень, безпечності води тощо.

«Це допоможе виробникам уникнути помилок та необґрунтованих витрат при впровадженні системи НАССР, побудувати ефективну систему НАССР та почуватися впевнено під час проходження заходів офіційного контролю. Ми, як споживачі, теж матимемо зиск з цього - морозиво буде не лише смачним, але й безпечним», - прокоментував заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Сергій Глущенко.

Фото з відкритих джерел

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-