Лабораторні та інструментальні дослідження робитимуть за електронним направленням

Лабораторні та інструментальні дослідження робитимуть за електронним направленням

Укрінформ
Цьогоріч запрацює нова Програма медичних гарантій-2021.  Для того, щоб пройти лабораторні та інструментальні дослідження безоплатно пацієнту знадобиться тільки електронне направлення.

Про це повідомляє Національна служба здоров’я України, передає Укрінформ.

В  електронному направленні  зазначається код послуги та інформація про медичний заклад і лікаря, який його створив. Місце, де отримати послуги пацієнт обирає самостійно серед закладів, які мають договір з НСЗУ. Звернення пацієнтів без направлення може бути  платними.

Пацієнти, які уклали декларацію мають право на безоплатний гарантований державою перелік медичних послуг на первинній ланці, що включає  наступні аналізи: загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою, загальний аналіз сечі, загальний холестерин, глюкоза крові.

Окрім цього, на безкоштовній основі  пацієнт  може отримати швидкі тести на вагітність, тропонін, ВІЛ-інфекцію, вірусні гепатити та визначення антигену SARS-CoV-2.

Читайте також: Безоплатні медичні послуги для пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями

Також у пакет амбулаторної допомоги входить проведення загальних клінічних та біохімічних лабораторних обстежень, лабораторні дослідження з метаболічного скринінгу відповідно до чинного законодавства. Безкоштовними являються і шість інструментальних досліджень для ранньої діагностики найпоширеніших серед українців онкозахворювань.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-