Німеччина відправила в Тихий океан військовий корабель

Німеччина відправила в Тихий океан військовий корабель

Укрінформ
Уперше за майже 20 років Німеччина відправила корабель своїх ВМС у Тихоокеанський регіон.

За виходом фрегату «Баварія» у похід у понеділок спостерігала міністр оборони ФРН Аннегрет Крамп-Карренбауер, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми хочемо, щоб чинні закони поважалися, морські шляхи були необмежено судноплавними, відкриті суспільства захищені, а торгівля здійснювалася за чесними правилами», - написала глава Бундесверу у своєму Твіттер.

Читайте також: Німеччина посилила контроль для в’їжджаючих з-за кордону

Вона зазначила, що присутність німецького військового судна в регіоні є проявом солідарності з «партнерами, які поділяються спільні цінності», знаком стабільності та багатостороннього міжнародного порядку, заснованого на правилах.

Міністр при цьому запевнила, що присутність німецьких військових моряків у географічно далекому від ФРН регіоні не спрямована «проти чогось або проти когось».

«Йдеться про те, щоб разом вирішувати конфлікти мирним шляхом і в партнерстві», - заявила вона на військово-морській базі ВМС ФРН Вільгельмсгафен (земля Нижня Саксонія).

Читайте також: Німеччина завершила виведення військових з Афганістану

Місія триватиме  в Індійському та Тихому океанах у регіоні між Африканським рогом, Австралією та Японією. Судно також візьме участь у низці міжнародних морських навчань.

Команда фрегату класу «Бранденбург», одного з 4 у німецьких ВМС, складається з 232 моряків. Повернення на базу планується наприкінці лютого 2022 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-