У Німеччині міністерка подала у відставку через звинувачення у плагіаті

У Німеччині міністерка подала у відставку через звинувачення у плагіаті

Укрінформ
У Німеччині федеральний міністр у справах сім'ї, людей похилого віку, жінок та молоді Франциска Гіффай подала у відставку через звинувачення у плагіаті при написанні докторської дисертації.

Про це повідомляється в електронному виданні берлінської спілки Соціально-демократичної партії, яку Гіффай очолює, передає кореспондент Укрінформу.

«В останні кілька днів знову відбулися дискусії щодо моєї дисертації 2010 року... Я вирішила попросити федерального канцлера через рішення федерального президента звільнити мене з посади федерального міністра у справах сім'ї, пенсіонерів, жінок та молоді», - заявила Гіффай.

Вона наполягає, що написала свою роботу чесно й усвідомлено, але «шкодує, якщо припустилася помилок».

При цьому Гіффай заявила, що у листопаді планує балотуватися на посаду мера Берліна.

Читайте також: Шкарлет заявив, що виграв суд у справі про плагіат

Докторську дисертацію Гіффай захистила у 2010 році. Згодом виникли запитання щодо автентичності її змісту. Вільний університет Берліна, де вона писала роботу, подав скаргу восени 2019 року після звинувачень у плагіаті, але не відкликав докторську ступінь. На початку травня справу поновили, а докторці дали 4 тижні на пояснення.

Гіффай, яка є членом уряду (від СДПН) з 2018 року, заявила раніше, що відмовиться від посади незалежно від результатів розгляду справи.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-