Канада запровадить податок на розкіш

Канада запровадить податок на розкіш

Укрінформ
У Канаді буде запроваджено новий податок на дорогі транспортні засоби.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це йдеться у проєкті державного бюджету Канади, поданого на розгляд парламенту.

“Бюджет-2021 пропонує запровадити податок на купівлю для особистого використання розкішних автомобілів та літальних засобів, роздрібною ціною понад 100 тис. дол., й суден, дорожчих за 250 тис. дол.”, - стверджується у документі.

Читайте також: Канада скасувала дозволи на експорт зброї до Туреччини

Зазначається, що новий податок почне діяти із 1 січня 2022-го року.

“Податок обраховуватиметься як менше з двох: або 20% від ціни понад визначену межу (100 тис. дол. для автомобілів й літальних засобів та 250 тис. дол. для човнів) або 10% від загальної ціни розкішного автомобіля, човна чи особистого літального засобу”, - наголошується у бюджеті.

За розрахунками уряду, новий податок протягом наступних п’яти років принесе до державної скарбниці близько 500 млн дол. США.

“Ті, хто можуть дозволити собі придбати розкішні товари, можуть заплатити трохи більше”, - стверджується у документі.

Читайте також: Канада ще на місяць подовжила заборону на в’їзд іноземців

Нагадаємо: наступного року Канада введе цифровий податок на техногігантів, таких як Facebook і Google. Новий податок також набере чинності 1 січня 2022 року і буде діяти до тих пір, поки не буде узгоджений загальний підхід. Очікується, що цей крок призведе до збільшення доходів федерального бюджету країни на 3,4 млрд канадських доларів ($2,6 млрд) за п'ять років, починаючи з 2021-22 фінансового року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-