У Польщі планують вакцинувати на робочому місці

У Польщі планують вакцинувати на робочому місці

Укрінформ
У Польщі розглядається можливість вакцинації людей у місцях праці з огляду на появу значних обсягів вакцини у другому кварталі.

Про це заявив голова канцелярії прем’єр-міністра Польщі Міхал Дворчик, який в уряді відповідає за щеплення населення, повідомляє Укрінформ із посиланням на радіо ZET.

«Ми хочемо, щоб щеплення відбувалися всюди, де це можливо з точки зору безпеки пацієнта», - повідомив Дворчик.

За його словами, вакцинація у Польщі значно прискориться у другому кварталі. Дворчик зауважив, що якщо у першому кварталі цього року до Польщі було доставлено загалом 6 млн доз вакцини, то лише впродовж квітня очікується доставка 7 млн доз вакцини. Відтак спостерігатиметься кількаразове прискорення вакцинації населення.

Читайте також: Посольство України в Польщі призупинило консульський прийом громадян

Як повідомлялося, з 30 березня Польща запровадила нові правила перетину кордону країни. Усі, хто прибуває до Польщі з-за меж ЄС, зокрема й України, повинні будуть відбувати обов’язковий карантин. З нього звільнятимуться лише після здачі негативного тесту на коронавірус вже після прибуття до Польщі.

Водночас, усі, хто в’їжджатиме до Польщі з інших країн ЄС, уникнуть обов’язкового карантину у випадку представлення на кордоні негативного тесту на коронавірус, виконаного упродовж останніх 48 годин перед перетином кордону. Розпорядженням уряду РП, санітарний контроль, який донедавна діяв лише на кордонах з Чехією та Словаччиною, відтепер вводиться також і на кордонах з Німеччиною та Литвою.

Як повідомлялося, станом на 30 березня у Польщі виконано вже 6 млн щеплень, понад 2 млн осіб отримали по дві дози. Зокрема, вакциновано медичний персонал, освітян, триває вакцинація людей літнього віку, представників силових структур та осіб, які мають важкі хронічні захворювання.

Станом на 30 березня у світі загалом підтверджено 128 242 488 випадків COVID-19, зокрема 2 804 370 летальних, а 103 462 117 осіб уже одужали.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-