ЄС скасував санкції проти офіційних осіб Єгипту

ЄС скасував санкції проти офіційних осіб Єгипту

Укрінформ
Рада ЄС вирішила скасувати санкції та вивести з санкційного списку офіційних осіб Єгипту, які були визначені як такі, що є відповідальними за зловживання державними фондами Єгипту.

Як повідомляє Укрінформ, така інформація оприлюднена у п’ятницю на сайті Європейської Ради.

«Рада ЄС вирішила сьогодні відкликати рамкові правила щодо запровадження санкцій проти осіб, що ідентифіковані як відповідальні за зловживання державними фондами Єгипту, і у цьому зв’язку скасувати обмежувальні заходи, які застосовувалися проти дев’яти єгиптян», - йдеться у повідомленні.

Ці обмежувальні заходи від початку були застосовані у 2011 році, та були спрямовані на допомогу уряду Єгипту у відновленні втрачених державних фондів. Санкції передбачали заморожування активів осіб, що були включені до санкційного списку, та забороняли персонам або установам в ЄС надавати будь-які фонди або економічні ресурси людям, проти яких були введені санкції. Рада ЄС дійшла висновку, що згаданий режим санкцій виконав своє призначення.

Читайте також: Єгипет запевнив Україну, що забезпечує найвищі стандарти обслуговування туристів під час пандемії

Як зазначається, санкції ЄС проти третіх країн не є покаранням, вони використовуються як інструмент для поліпшення ситуації в цих країнах та для усунення порушень та зловживань з боку конкретних осіб.

Як повідомлялося, сьогодні Рада ЄС своїм рішенням продовжила на наступні шість місяців, до вересня 2021 року, санкції ЄС у зв’язку із діями, що порушують або несуть загрозу територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України, під дію яких підпадають 177 осіб та 48 установ РФ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-