Держдума підтримала

Держдума підтримала "обнулення" президентських термінів Путіна

Укрінформ
Державна дума Росії підтримала поправку про обнулення президентських термінів, внесену сьогодні раніше депутатом від "Єдиної Росії" Валентиною Терешковою.

Про це повідомляє Інтерфакс.

"Депутати Держдуми після зустрічі з президентом Володимиром Путіним підтримали поправку про обнулення президентських термінів після ухвалення нової Конституції. 380 депутатів проголосували за, 43 - проти, один утримався", - йдеться у повідомленні.

У поправці йдеться, що пропоноване в законопроекті обмеження для однієї і тієї самої соби у вигляді двох президентських термінів "не перешкоджає особі, яка обіймала і (або) обіймає посаду президента Російської Федерації на момент набуття чинності цією поправкою, брати участь як кандидату на виборах президента Російської Федерації після включення зазначеної редакції в текст Конституції РФ на встановлену поправкою допустиму кількість термінів, незалежно від кількості термінів, протягом яких зазначена особа обіймала і (або) обіймає цю посаду на момент набуття чинності цією поправкою".

Читайте також: Путін готовий "обнулитися", якщо так вирішить Конституційний суд

Обнулити президентські терміни для чинного президента раніше 10 березня запропонувала депутат від "Єдиної Росії" Валентина Терешкова. На її думку, також можна було б розглянути можливість прибрати з Конституції обмеження президентських термінів в принципі.

Читайте також: Дві третини росіян не розуміють суті "путінських" поправок до Конституції

Путін, який приїхав до Держдуми, щоб виступити перед депутатами, заявив, що виступає проти того, щоб виключити з Основного закону обмеження президентських термінів. Однак, додав він, допустимим є обнулення термінів для чинного президента, якщо таку поправку Конституційний суд визнає такою, що не суперечить Основному закону.

Карикатура: Сергій Йолкін

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-