В інтернеті новий уряд Молдови підтримують понад 90% громадян

В інтернеті новий уряд Молдови підтримують понад 90% громадян

Опитування
Укрінформ
Новий уряд Молдови на чолі з Маєю Санду підтримують понад 90% учасників відкритого інтернет-голосування.

Такі дані оприлюднені на сайті votum.md, повідомляє власний кореспондент Укрінформу в Молдові.

Інтернет-голосування, що відкрилося у вівторок, 11 червня, триватиме чотири дні.

Із загальної кількості громадян, які проголосували 11 червня (близько 12 тисяч) 94% підтримали новий уряд на чолі з Маєю Санду, у той час як уряд Павла Філіпа - трохи менше 6%.

Як повідомляв Укрінформ, у суботу, 8 червня, в парламенті Молдови оголосили про створення тимчасової коаліції, до складу якої ввійшли депутати з фракцій Партії соціалістів і політичного блоку ACUM. Під угодою підписалися 60 депутатів (усього в парламенті Молдови - 101 депутат).

На засіданні було обрано спікера парламенту - голову Партії соціалістів Зінаїду Гречану, а також затверджено новий склад уряду на чолі з Маєю Санду.

Читайте також: У Молдові група офіцерів МВС перейшла на бік нового уряду

Однак Конституційний суд виніс вердикт про визнання неконституційними всіх рішень, прийнятих нинішнім складом парламенту 8 червня і в наступний період. Інстанція вже винесла вердикти про неконституційність обрання Зінаїди Гречаної спікером, а Маї Санду прем'єр-міністром.

У вівторок, 11 червня, президент Молдови Ігор Додон анулював підписаний раніше заступником голови Демпартії Павлом Філіпом указ про розпуск парламенту, назвавши рішення Конституційного суду «посяганням на національну безпеку країни».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-