Єврокомісія отримала мандат для переговорів в рамках СОТ щодо електронної комерції

Єврокомісія отримала мандат для переговорів в рамках СОТ щодо електронної комерції

Укрінформ
Рада міністрів ЄС ухвалила в понеділок мандат Єврокомісії на проведення багатосторонніх переговорів в рамках Світової організації торгівлі щодо регулювання електронної комерції.

Відповідне повідомлення оприлюднене на веб-сторінці Європейської Ради.

«У січні 2019 року, в рамках Світового економічного форуму в Давосі, Європейський Союз та 48 інших членів СОТ вирішили розпочати переговори для встановлення глобальних правил для електронної торгівлі. Цифровий характер нашої економіки фундаментально змінив торгівлю між бізнесом та споживачами. ЄС готовий працювати разом з партнерами з СОТ, щоб розробити амбітні та прагматичні правила, які гарантуватимуть безпечне та передбачуване середовище для онлайн торгівлі», - зазначив з цього приводу представник Румунського головування в Європейській Раді, міністр бізнесового середовища, торгівлі та підприємництва Румунії Штефан-Раду Опреа (Ştefan-Radu Oprea).

Читайте також: Європейські Соціалісти хочуть, аби Тіммерманс очолив Єврокомісію

Метою переговорного процесу, як очікується, має стати пакет міжнародних правил, які стимулюватимуть розвиток електронної комерції, встановлюватимуть спрощені правила для бізнесу та зміцнюватимуть довіру споживачів до онлайн торгівлі та їх захист.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-