Екс-король Бельгії платитиме штраф за кожен день зволікання з ДНК-тестом

Екс-король Бельгії платитиме штраф за кожен день зволікання з ДНК-тестом

Укрінформ
Колишній король Бельгії Альберт ІІ муситиме платити штраф у сумі 5000 євро за кожен день зволікання з проходженням ДНК-тесту, до якого його зобов’язали ухвалою суду.

Таке рішення суд Брюсселя оголосив у четвер, повідомляє видання "Brusselss Times”.

«Брюссельський апеляційний суд відхилив скаргу колишнього короля Бельгії на рішення суду від 2018 року, за яким він мав пройти тест ДНК, щоб встановити, чи він є біологічним батьком бельгійської художниці й аристократки Дельфіни Боель. Суд зобов’язав короля Альберта ІІ пройти тест на батьківство протягом трьох місяців після того, як аналогічний тест, проведений юридичним батьком мадам Боель, Жаком Боелем, встановив, що 51-річна жінка не є його біологічною дочкою», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Колишній монарх Бельгії не погоджується на аналіз ДНК та оскаржує рішення суду

Як нагадує Brussels Times, Боель ініціювала процедуру встановлення біологічного батьківства короля Альберта ІІ у 2013 році, відразу після того, як 84-річний монарх залишив трон.

Читайте також: Суд Бельгії наказав королю Альберту ІІ пройти тест на батьківство

Остання інстанція, яка може задовольнити оскарження колишнім монархом судового рішення щодо обов’язкового проходження ДНК-тесту, є Касаційний суд Бельгії, однак його рішення не очікується до кінця 2019-го року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-