Челсі Меннінг знову потрапила за ґрати через мовчання перед судом

Челсі Меннінг знову потрапила за ґрати через мовчання перед судом

Укрінформ
Екс-аналітик американської розвідки Челсі Меннінг знову потрапила за ґрати через відмову свідчити перед журі присяжних по справі щодо публікації секретних даних на сайті WikiLeaks.

Про це повідомив у четвер американський центральний телеканал CNN.

"Челсі Меннінг була знову звинувачена федеральним суддєю в неповазі до суду через її відмову свідчити перед великим журі. Вона повернеться за ґрати всього через сім днів після звільнення з ув'язнення за подібними звинуваченнями", - зазначається в повідомленні.

Меннінг затримала Служба маршалів США під час судового засідання в четвер в Олександрії (штат Вірджинія). У постанові судді також зазначається, що Меннінг буде оштрафована на $500 щодня після перших 30-ти днів мовчання і на $1000 щодня після 60-ти днів.

Читайте також: Суд затримав Челсі Меннінг через відмову свідчити по новій справі

Колишній аналітик розвідки Армії США Челсі Меннінг була звільнена з-під федерального арешту минулого тижня після того, як провела 62 дні у в'язниці за відмову дати свідчення перед великим журі присяжних у березні цього року. Суд хоче заслухати її по справі розголошення військових і дипломатичних секретів на сайті WikiLeaks у 2010 році.

Ще перебуваючи у в'язниці, Меннінг викликали ще раз дати свідчення перед присяжними. Втім, вона заявила, що "скоріше помре від голоду", ніж свідчитиме в суді Сполучених Штатів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-