У США опублікували оновлену

У США опублікували оновлену "російську" доповідь Мюллера

Укрінформ
Міністерство юстиції США опублікувало нову версію доповіді спецпрокурора США Роберта Мюллера щодо втручання Росії в американські президентські вибори 2016 року.
Про це повідомляє Buzzfeed із посиланням на сам документ.

“У понеділок Міністерство юстиції опублікувало нову версію доповіді спецпрокурора Роберта Мюллера щодо російського втручання у вибори 2016 року та кампанії президента Дональда Трампа, таким чином давши зрозуміти, чому значна частина документа із 448 сторінок була редагована перед його публікацією раніше”, - йдеться у повідомленні.

Нова версія була опублікована у відповідь на спільний позов від Buzzfeed та організації Electronic Privacy Information Cente.

Читайте також: Трамп не хоче, аби Мюллер свідчив перед Конгресом у "російській" справі

Зазначається, що у новій версії доповіді Мюллера Мін’юст США пояснює, чому деякі частини документа були редаговані у попередній версії. В більшості випадків йдеться про те, що засекречена інформацію має стосунок до розслідування, яке ще триває, і тому не може бути оприлюднена.

Як повідомлялося, 24 березня генпрокурор США Вільям Барр, який отримав від спецпрокурора Роберта Мюллера доповідь за результатами "російського" розслідування, прозвітував про неї перед Конгресом на чотирьох сторінках. У документі, зокрема, йшлося, що Мюллер не отримав достатньо доказів можливої змови кампанії президента США Дональда Трампа з росіянами, а також перешкоджання правосуддю з його боку.

Натомість із редагованого тексту повного звіту Мюллера, оприлюдненого в середині квітня, стало відомо, що Трамп намагався вплинути на хід розслідування, у тому числі звільнити спецпрокурора. Однак президента врятувало те, що його помічники відмовилися виконувати його розпорядження, наголошувалося у звіті спецпрокурора.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-