Штати дали кілька тижнів на оновлення ПЗ у всіх Boeing 737 Max

Штати дали кілька тижнів на оновлення ПЗ у всіх Boeing 737 Max

Укрінформ
Члени профільних комітетів Конгресу США, що займаються питанням безпеки авіаперевезень, після зустрічі з керівником американського авіарегулятора повідомили, що літаки Boeing 737 MAX 8 і 9 відсторонені від польотів впродовж тижнів.

Про це повідомило в четвер американське інформагентство Reuters.

"Після брифінгу в четвер з главою Федерального агентства цивільної авіації США (FAA) американські законодавці сказали, що літаки Boeing 737 MAX 8 і 9 залишатимуться на землі, як мінімум, впродовж "тижнів", поки не буде оновлене, встановлене й перевірене програмне забезпечення на всіх лайнерах", - зазначається в повідомленні.

Читайте також: ООН заборонила своїм співробітникам літати Boeing 737 MAX

Тим часом, зауважує видання, оновлене ПЗ може виявитися недостатнім для того, щоб поновити експлуатацію Boeing 737 MAX 8 і 9 в залежності від результатів розслідування катастрофи Ethiopian Airlines 302.

У самій компанії Boeing відмовився від коментарів, пише газета.

Раніше повідомлялося, що причиною авіакатастрофи літаків Boeing 737 MAX 8, які сталися минулого жовтня в Індонезії та кілька днів тому в Ефіопії, може бути програмне забезпечення MCAS, яке включає автоматичну систему керування літаком у разі небезпечних маневрів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-