У парламенті Британії показали фільм про кремлівських в'язнів

У парламенті Британії показали фільм про кремлівських в'язнів

Укрінформ
У парламенті Британії напередодні відбувся показ документального фільму про українських в'язнів Кремля - Putin's hostages.

Після демонстрації фільму відбулося обговорення способів звільнення в'язнів Кремля.

Про це у Facebook повідомив адвокат Микола Полозов.

"У парламенті Великобританії відбувся показ документального фільму Putin's hostages про українських політв'язнів - в'язнів Кремля. Подія безпрецедентна. Раніше в стінах парламенту ніколи документальні фільми не демонструвалися", - зазначив Полозов.

Він також повідомив, що після демонстрації фільму відбулася дискусія, в ході якої обговорювалася тема незаконного утримання російською владою українських громадян - військовополонених і політв'язнів. На полях заходу відбулося і обговорення способів звільнення і допомоги українським політв'язням і військовополоненим.

Читайте також: Ізоляція Путіна сприятиме звільненню політв’язнів - Чийгоз

"Захід відкрив член парламенту Великобританії Джон Віттінгдейл. На показі також були присутні колишній міністр оборони Великобританії, нині член парламенту Майкл Феллон, а також член Палати лордів лорд Рісбі", - додав Полозов.

За його словами, "незважаючи на тему Brexit'а, що сильно відволікає від проблематики політв'язнів, демонстрація фільму викликала інтерес у британців".

"На полях заходу пройшло обговорення способів звільнення і допомоги українським політв'язням і військовополоненим", - зазначив Полозов.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-