Масове

Масове "мінування" об'єктів у Москві: за день евакуювали близько 9 тисяч осіб

Укрінформ
Перевірка об'єктів, на адресу яких надійшли анонімні повідомлення про загрозу вибухів, триває в Москві, евакуйовано вже майже 9000 людей.

Про це повідомило "Інтерфаксу" у вівторок джерело, знайоме з ситуацією.

«Хвиля мінувань почалася близько 15:00 і поки що не припиняється. Останнє повідомлення про загрозу вибуху надійшло на адресу ВДНГ», - сказав співрозмовник агентства.

Читайте також: У московському телецентрі "Останкіно" шукають бомбу

Він уточнив, що в списку "замінованих" об'єктів - десяток торговельних центрів, 14 будівель ТЕЦ, готель "Космос", Казанський вокзал і Останкінська телевежа, про яку вже повідомлялося раніше.

«Завершено перевірки кількох торговельних центрів, зокрема ТЦ "Парус" у Локомотивному проїзді і ТЦ "Капітолій" на Шереметьєвській вулиці. Загрози вибуху на цих об'єктах не підтверджуються», - пояснило джерело.

Читайте також: У Москві й області "замінували" більше 100 об'єктів – ЗМІ

Раніше масові евакуації через повідомлення про бомби пройшли в ряді інших регіонів Росії - від Далекого Сходу до Калінінграда.

Як повідомлялося, наприкінці січня - початку лютого в багатьох регіонах РФ проводились евакуації через масові розсилки про "мінування". Жодне з цих повідомлень підтверджено не було.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-