На Мальдівах арештували екс-президента, обвинуваченого у відмиванні грошей

На Мальдівах арештували екс-президента, обвинуваченого у відмиванні грошей

Укрінформ
Колишнього президента Мальдівської Республіки Абдуллу Яміна заарештували, він обвинувачується у відмиванні грошей.

Про це повідомляє агентство AFP.

"Влада Мальдів у понеділок наказала арештувати колишнього президента Абдуллу Яміна за звинуваченнями у відмиванні грошей", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, арешт відбувся після того, як суд розпочав попереднє слухання щодо тверджень про те, що Ямін отримав майже 1,5 мільйона доларів незаконних платежів безпосередньо перед тим, як він програв вибори у вересні 2018-го.

"Прокуратура заявила, що Ямін нібито намагався підкупити свідків", - сказав представник суду, додавши, що колишнього президента відправлять до в'язниці на острові Дхунідху.

Читайте також: Екс-президента Мальдів обвинуватили в корупції та відмиванні грошей

Суд вже заморозив місцеві банківські рахунки Яміна на суму близько 6,5 млн доларів. Уряд Мальдів вважає, що інші гроші Яміна можуть бути сховані за кордоном, і заявив, що на даний момент ведуться переговори з іноземними підприємствами про репатріацію будь-яких знайдених грошей екс-президента.

Ямін та його представники не прокоментували агентству дану інформацію.

Як повідомлялося, розслідування проти колишнього президента почалося після того, як в державні слідчі органи потрапив звіт про незаконні фінансові операції Яміна, коли він був президентом у період з 2013 по 2018 рік.

Читайте також: Суд підтвердив законну перемогу опозиціонера на виборах президента Мальдівів

На початку лютого адміністрація чинного президента Мальдів попросила всіх громадян країни повідомляти інформацію про корупційні діяння та зловживання владою, скоєних членами попереднього уряду за часів Яміна.

Кілька тижнів тому поліція обвинуватила колишнього президента Мальдів Абдуллу Яміна в корупції, відмиванні грошей і розкраданні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-