ЄС погодив інструменти боротьби з фінансуванням тероризму та відмиванням грошей

ЄС погодив інструменти боротьби з фінансуванням тероризму та відмиванням грошей

Укрінформ
Європарламент та Єврорада досягли політичної згоди навколо пропозицій Європейської Комісії щодо спрощення транскордонного доступу правоохоронних органів до фінансової інформації.

Це посилить їх спроможність у боротьбі проти фінансування тероризму, передає кореспондент Укрінформу.

Нові заходи, досягнення яких було визначено політичним пріоритетом на 2018-2019 роки, дозволять поліції отримувати швидкий доступ до важливої фінансової інформації в ході кримінальних розслідувань, що зміцнить здатність ЄС реагувати на прояви тероризму та інші серйозні злочини.

Читайте також: Зміни клімату, тероризм і кібератаки – найбільші загрози для світу

Правила, які містяться у новій Директиві ЄС, спрощують для європейських правоохоронців організаційну роботу та координацію між різними державами ЄС в умовах, коли злочинні угрупування можуть спрямовувати транскордонні фінансові потоки протягом лічених хвилин. За задумом, такі правила дозволять значно посилити контроль за спробами відмивання грошей.

Читайте також: ОБСЄ занепокоєна обвинуваченням журналістки "Еха Москви" у підтримці тероризму

Запропонована директива ще має пройти формальне затвердження у ЄП та у Європейській Раді. У країн-членів буде 24 місяці, щоб привести національне законодавство у відповідність до цього документу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-