Десятки тисяч сербів вимагають відставки президента та уряду

Десятки тисяч сербів вимагають відставки президента та уряду

Фото
Укрінформ
На масових акціях протесту в столиці та інших містах громадяни висловлюють невдоволення політикою президента та уряду Республіки Сербія.

"Десятки тисяч людей влаштували ходу в Белграді в суботу ввечері, протестуючи проти того, що вони називають "політичним насильством" у Сербії. Днем раніше люди виходили на вулиці кількох інших міст", - повідомляє Balkan Insight.

Мітингувальники закликали президента Александара Вучича та уряд, сформований Сербською прогресивною партією (її очолює голова держави), подати у відставку.

Колона демонстрантів пройшла повз парламент та президентську адміністрацію з гаслами: "У Сербії щось не так", "Прокинься, Сербіє!", тощо.

Читайте також: У Сербії знову протестували проти політики президента

Протести в балканській країні розпочалися після того, як 23 листопада 2018 року в місті Крушевац зазнав нападу опозиційний політик Борко Стефанович.

У Сербії десятки тисяч людей вимагають відставки президента та уряду / Фото: BIRN

Минулої неділі у Белграді також відбулася акція протесту проти політики Александара Вучича. На вулиці столиці вийшли більше 10 тисяч людей, вимагаючи свободи слова як передумови для вільних та чесних виборів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-