Довіра росіян до Путіна скоротилася до 13-річного мінімуму

Довіра росіян до Путіна скоротилася до 13-річного мінімуму

Укрінформ
Соціологи зафіксували чергове падіння рейтингу довіри до президента Росії Володимиру Путіну.

Тепер про довіру до нього говорять менше 33% росіян - це найнижчий рівень за останні 13 років, передає Російська служба Бі-бі-сі.

Всеросійський центр вивчення громадської думки (ВЦВГД) повідомив про подальше погіршення рейтингу Путіна. Останнє опитування, проведене соціологами, свідчить, що президенту довіряють лише 32,8% опитаних.

Тижнем раніше ВЦВГД опублікував дані, згідно з якими Путіну довіряють 33,4% респондентів - тобто за сім днів рівень довіри знизився на 0,6 процентного пункту. А рівень недовіри до глави держави за тиждень піднявся з 6,7% до 7,5%.

Читайте також: Зовнішня політика Кремля – шахи на додаток до блефу

Але є й інші дані. За підрахунками фонду "Громадська думка" (ФОМ), число тих, хто "безумовно довіряє" Путіну, за останній тиждень, навпаки, трохи підросло - з 31% до 33%. 26% Путіну "скоріше довіряють", а близько 34% респондентів ФОМ говорять про недовіру главі держави.

Нагадаємо: рейтинги Путіна почали падати влітку після того, як влада оголосила про підвищення пенсійного віку. Не допомогло президентові РФ навіть те, що півтора місяці він дистанціювався від реформи, покладаючи основну відповідальність на уряд.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-