Глобалізація має бути орієнтована на людину – директор Давоського форуму

Глобалізація має бути орієнтована на людину – директор Давоського форуму

Укрінформ
У сучасному світі глобалізація має бути орієнтована на людину, її цінності та потреби.

На цьому наголосив засновник і виконавчий директор Всесвітнього економічного форуму Клаус Шваб у привітальному слові до учасників заходу, тема якого «Глобалізація 4.0: формування глобальної архітектури в епоху четвертої промислової революції», повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Глобалізація 4.0 має бути орієнтована на людину, бо ми зараз, фактично, маємо боротьбу між роботами та людьми і не хочемо стати рабами нових технологій. Тому Глобалізація 4.0 має бути орієнтована на людину, але разом з тим, бути більш всеохоплюючою», - сказав Шваб.

Він наголосив на тому, що перед людством стоїть завдання - окреслити чіткі форми майбутнього, до якого ми прагнемо.

«Ми хочемо використовувати нашу енергію заради майбутнього, ми прагнемо бути орієнтованими на майбутнє, а не займатися лише вирішенням кризових ситуацій. На разі дуже багато питань лежить у сфері вирішення глобального кризового менеджменту і ми повинні окреслити для себе своє майбутнє дуже чітко», - сказав директор Давоського форуму.

Як відомо, сьогодні в Давосі стартував Всесвітній економічний форум. Програмою форуму з 22 по 25 січня заплановано 350 сесій, протягом яких учасники обговорять питання міжнародної взаємодії в епоху розвитку технологій, цифрової економіки, криптовалют, питання розвитку ринків, кібербезпеки, проблеми глобальних фінансових ризиків, прогнози в галузі енергетики, проблеми соціальної нерівності. Крім цього, на порядку денному форуму - обговорення ситуації на Близькому Сході (в Сирії та Лівії).

Читайте також: У Давосі обговорили ініціативу Китаю "Один пояс - один шлях"

Серед гостей Всесвітнього економічного форуму - лідери 60 держав, а також керівники найбільших міжнародних організацій. Очікується участь представників ООН, Міжнародного валютного фонду, Світового банку, НАТО.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-