Мей очікує від ЄС більше поступок щодо Brexit

Мей очікує від ЄС більше поступок щодо Brexit

Укрінформ
Голова уряду Великої Британії Тереза Мей очікує більше поступок від ЄС, щоб вийти з глухого кута через ситуацію з угодою про Brexit.

Про це інформує портал Telesur.

"Голова уряду Британії Тереза Мей намагатиметься у понеділок вийти з глухого кута, висунувши у парламенті пропозиції, які, як очікується, передбачатимуть отримання більших поступок від європейської спільноти", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ЄС, який має більш ніж у шість разів потужнішу економіку, ніж Сполучене Королівство, хоче впорядкований Brexit. Високопоставлені чиновники ЄС висловили розчарування та жаль через поглиблення кризи, пов’язаної з Brexit.

Спроби досягти консенсусу з опозиційною партією лейбористів зазнали поразки, тому, як очікується, Мей зосередиться на переконанні 118 незгодних у своїй партії, а також Північноірландській партії.

Читайте також: Brexit: Дублін не погодився на двосторонні переговори з Лондоном

Мей також зосереджуватиметься на усуненні проблеми кордону Ірландії, щоб уникнути "жорсткого" кордону між Північною Ірландією та Ірландією після Brexit.

Як повідомляв Укрінформ, 15 січня британські парламентарії не підтримали запропоновану прем'єром Терезою Мей угоду щодо Brexit. На підтримку угоди виступили 202 парламентарії, проти - 432.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-