"Іншим разом": патріарха РПЦ Кирила зробили почесним професором Російської Академії наук

Укрінформ
Предстоятель Російської православної церкви (РПЦ), патріарх Кирило отримав звання почесного професора Російської академії наук (РАН).

Як повідомляє Громадське, речниця РАН Світлана Попова зазначила, що Кирило не один раз брав участь у зйомках науково-популярних програм, а також знав Петра Капицю — лауреата Нобелівської премії з фізики 1978 року.

«Він великий популяризатор науки. Як казав Ейнштейн, теорія відносності свідчить про геніальність Творця, тому в цьому сенсі тут (у присвоєнні звання професора Кирилу — ред.) немає ніяких протиріч», — сказала вона.

Попова також повідомила, що 22 січня під час засідання президії РАН відбудеться церемонія вручення відповідного диплому Кирилу.

Читайте також: Патріарх РПЦ заявив, що «Антихрист буде стояти на чолі Інтернету»

Проте пізніше у прес-службі РАН заявили, що вручать цей диплом предстоятелю РПЦ «іншим разом», а також зазначили, що за присвоєння звання професора Кирилу ще мають проголосувати члени президії.

Зазначимо, що Кирило вже має звання почесного професора Національного дослідницького ядерного університету МІФІ.

Раніше патріарх Кирило заявив, що сучасні гаджети, якими «зловживає молодь», загрожують людині та державі, а також не дають «робити подвиги».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-