Brexit не послабить підтримку України з боку Британії – європарламентарій

Brexit не послабить підтримку України з боку Британії – європарламентарій

Укрінформ
Після виходу з Європейського Союзу Велика Британія залишатиметься потужною військовою силою та не послабить підтримку України в умовах російської військової агресії.

Про це в ексклюзивному коментарі власному кореспонденту Укрінформу у Страсбурзі заявив депутат Європарламенту від Великої Британії Чарльз Теннок.

«Ми будемо робити все можливе, щоб допомогти Україні захистити себе на випадок подальшої російської агресіїʼ, - наголосив британський політик.

Європарламентарій наголосив, що, незважаючи на Brexit, Велика Британія залишається потужною військовою силою у різних світових форматах, включаючи НАТО та Раду Безпеку ООН. Відтак, переконаний Теннок, вихід Британії з ЄС не послабить підтримку України з боку Лондона.

Читайте також: Мей пояснила, за якої умови ЄС розгляне відстрочку Brexit

«Я безперечно підтримую, що такі демократичні країни, як Україна, із демократично обраним керівництвом, повинні отримувати оборонні збройні системи», - також додав британський політик.

Він нагадав, що деякі країни НАТО, включаючи США, вже постачають Україні зброю з метою зміцнити оборонні спроможності країни у протистоянні російській агресії.

«Україна не повинна бути позбавлена такої можливості, щоб захищати свою територію», - переконаний Теннок.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-