У Європарламенті поважають позицію парламенту Британії щодо угоди про Brexit

У Європарламенті поважають позицію парламенту Британії щодо угоди про Brexit

Укрінформ
У Європарламенті не без розчарування взяли до уваги голосування у британському парламенті угоди про вихід Сполученого Королівства із Євросоюзу.

Про це заявив під час дебатів у Страсбурзі президент Європарламенту Антоніо Таяні, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Учора британський парламент переважною більшістю проголосував проти угоди, переговори щодо якої з Євросоюзом проходили впродовж попередніх двох років. Ми взяли до уваги це голосування, хоча й не без розчарування. І ми поважаємо це (рішення - ред.), адже воно було висловлене більшістю політичних сил у Палаті громад», - заявив очільник законодавчого органу ЄС.

Водночас, як зазначив Таяні, це голосування має бути коректно інтерпретоване.

Читайте також: Британія готує клопотання про затримку Brexit - ЗМІ

«Ми не можемо не ігнорувати того факту, що ці різні політичні сили голосували проти угоди з діаметрально протилежних причин: дехто був занепокоєний відступом назад, дехто сподівається на тісніші відносини із ЄС, наприклад через залишення у Митному союзі», - зауважив президент ЄП.

Таяні зазначив, що нині зарано оцінювати наслідки цього голосування, але ситуація не на стадії вирішення.

За словами президента Європарламенту, у британському парламенті існує дві «негативні більшості» щодо угоди про Brexit: одна – проти угоди загалом, а друга - проти виходу з ЄС без угоди.

При цьому, зауважив Таяні, «позитивної більшості» у британському парламенті немає.

Як повідомлялося, напередодні нижня палата британського парламенту відхилила запропоновану урядом Сполученого Королівства угоду про вихід країни із Європейського Союзу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-