Спікер парламенту Австрії збирається до Києва

Спікер парламенту Австрії збирається до Києва

Укрінформ
Президент Національної ради (нижня палата парламенту) Австрії Вольфганг Соботка 14-16 січня перебуватиме з офіційним візитом в Україні. 

Про це власному кореспонденту Укрінформу повідомили у прес-службі австрійського парламенту.

"Свою першу закордонну поїздку у новому році президент Національної ради Вольфганг Соботка здійснить до України. Президент Національної ради перебуватиме з офіційним візитом у Києві з 14 по 16 січня. Дуже щільна програма передбачає зустрічі з Президентом Петром Порошенком, Головою Верховної Ради Андрією Парубієм, а також обмін думками з депутатами та зустріч з міським головою Києва Віталієм Кличком", - йдеться у повідомленні.

Крім того, під час візиту Соботка проведе зустрічі з представниками міжнародних організацій та громадянського суспільства, а також відвідає будинок для сиріт, яких він запросить провести канікули в Австрії.

"Австрія зацікавлена у стабільній та стійкій Україні, яка є безпосереднім сусідом ЄС. Наші компанії роблять важливий внесок в економічний розвиток країни. Гуманітарна діяльність федерального уряду, а також численних приватних донорів, йде на користь людям на сході України, головних жертв кризи", - зазначив перед візитом до Києва спікер австрійського парламенту.

Читайте також: Голова ОБСЄ під час візиту до України зосередиться на пошуку діалогу на Донбасі

Поруч з цим під час візиту відбудеться обговорення процесу реформ в Україні у сферах децентралізації, верховенства права, боротьби з корупцією, а також реалізації Мінських домовленостей з метою врегулювання конфлікту на Донбасі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-